Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Várjam meg amíg lemegy az ára...

Várjam meg amíg lemegy az ára a Samsung Galaxy S3-nak, vagy vegyek Sony Xperia S-et? Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés
Ez a két telefont tetszik, csak a Samsung nagyon drága. A Sony se valami olcsó, de nem annyira mint a másik. A galaxy most jelent meg, úgyhogy valószínűleg ha várok pár hónapot, le fog menni kicsit az ára.
2012. júl. 7. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg az Xperia S-et mert jelenleg bőven elég amit tud, de gondolkodhatsz HTC One X-ben is! Az S3-mal szerintem ne foglalkozz.
2012. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Arra várhatsz még pár hónapot, de szerintem karácsony környékéig sem fog lemenni az ára 150-re, vagy a környékére, márha a független árakat vesszük figyelembe.

Ha tetszik az Xperia S, és méretben is megfelelő, akkor jobb választás lehet, ott nem fizetsz annyi felesleges pluszt a hardverért legalább.

2012. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jobb az a Xperia S, Galaxy S3 hardverét úgyse használnád ki, és még pénzed is marad.


Yupiter

2012. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is Xperia S.

Sokkal jobb az ar/ertek aranya, a fenykepezoje (12,1 mp), anyaghasznalata, es minden fut azon is akadasmentesen, nem kell azert + 60000-et kidobni.

Az elmeny mind a ketton ugyan olyan.


Egyebkent az S3 ara szerintem az s4 megjeleneseig nem nagyon fog lemenni.

2012. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek
2012. júl. 9. 12:20
 6/7 A kérdező kommentje:
es az s2-vel mi van?
2012. júl. 9. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Az s2-nél minden tekintetben jobb az xperia s, és kb. ugyan annyiba kerül.
2012. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!