Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A t-mobile-nál ha meghosszabbí...

A t-mobile-nál ha meghosszabbítom a hűségnyilatkozatot akkor vehetek olcsóbban telefont?

Figyelt kérdés

valaki el tudná magyarázni pontosan hogy megy ez?

van egy domino kártyám ami nemsokára lejár mert nem töltöttem fel. arra gondoltam hogy ha már feltöltöm akkor veszek egy új telefont is.


2012. júl. 7. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi köze van a hűségidő meghosszabbításának a domino egyenleg feltöltéséhez. Ez két teljesen külön dolog. Hűségnyilatkozat, hűségidő az csak előfizetésnél van. A domino meg feltöltős. Nem igazán értem a problémád.
2012. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

van egy sim-kártya amit nem használok már és a napokban le fog járni. és nem fogom meghosszabbítani, csak akkor ha veszek egy új telefont. egyik ismerősöm nemrég meghosszabbította a hűségnyilatkozatot és olcsón vett egy jó telefont. ezért gondoltam hogy így én is vehetnék.

csak előfizetéses kártyára van hűségnyilatkozat?

2012. júl. 7. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak előfizetésnél van ilyen. Valamivel garantálni kell, hogy fizeted is a havidíjat, nem csak a kedvezményesen vásárolt telefonra hajtasz.

A dominónál csak fel kell tölteni ha már elfogyott a keret az egyenlegről, illetve nemsokára lejár. Semmilyen kedvezmény nem jár hozzá.

2012. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mondjuk igen ez logikus.

tehát ha van egy előfizetéses kártyám és meghosszabbítom a hűségnyilatkozatot akkor vehetek kedvezményesen telefont? hol találom meg ezeknek a telefonoknak a listáját?

2012. júl. 7. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:

itt:

[link]


Attól függően, hogy 1 vagy 2 évhűséget vállalsz az előfizetési díjra, illetve a tarifacsomag összegétől függően más árak vonatkoznak a telefonra.

(2 évre olcsóbb a telefon, mint 1 évre, magasabb havidíjra szintén olcsóbb, mint alacsonyabbra). És ha neten rendeled meg, akkor 10%-kal olcsóbbak a készülékek.


Ha maradsz feltöltőkártyás, akkor attól, hogy feltöltöd az egyenlegedet, semmilyen plussz kedvezményt nem kapsz, a "domino feltöltőkártyás" opciót választva tudod megnézni az akkor érvényes árakat.

2012. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 7. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!