Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Korlátozzák a számlás telefon...

Korlátozzák a számlás telefon előfizetők kimenő hívásait?

Figyelt kérdés

Mert a cikk szerint igen!


[link]



2012. júl. 7. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, korlátozhatják, és ezt világosan le is írják, hogy kinek, és milyen esetben.
2012. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt a részt nem találtam meg. A kérdés még mindig ugyan az. Miért korlátoz egy számlás előfizetést?
2012. júl. 7. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Erről szól az egész, le van írva, totál érthetően. Tán olvasd el még párszor.
2012. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te érted hogy hit irkálsz? Szerinted van értelme?
2012. júl. 7. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:

olvastad a cikket? igen. Na ha értelmezni is tudod, akkor látod, hogy mi a helyzet. Korlátozhatják, ha átlépnek egy limitet. Ennyi a cikk lényege.

Itt nem én vagyok az, aki nem ért valamit.

2012. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De. Ha tudom hogy mennyit fogok beszélni egy hónapban, akkor kártyás előfizetést választom. A számlás előfizetést nekem ne korlátozza, ha kimegyek külföldre két hétre egy éves gyerekkel és tízéves autóval, a feleségem a biztosítóval beszél mert lázas a gyerek, és a telenor kiküld egy sms-t hogy szerinte sokat beszélek, (elértem a tízezer forintot), letiltja a kimenő hívásaimat. (Nem tudok többet telefonálni.)

Nincs szó 150000forintos számláról, nincs szó elmaradt befizetésről, nem jelentettem lopott telefont! Mit szólsz ehhez? Mert az van leírva, hogy ok nélkül letiltják a telefont.

2012. júl. 7. 18:54
 7/11 anonim ***** válasza:

és azt is felfogtad, hogy ez azokról a maplész előfizetésekről szól, amit céges flottából raktak át sima lakossági előfizetésessé?


nem mellesleg, 2 éves a cikk.


amúgy meg, ha ez zavar, válts szolgáltatót. Evvan. Lehet váltani, van még kettő rajtuk kívül. És hiába hőbörögsz, mert változtatni nem tudsz rajta.

2012. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát ez valóban hasznos válasz volt kösz hogy épp unatkoztál és el tudtuk járni ezt a törődj bele táncot.
2012. júl. 7. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Ok. Hasznos válasz: igen, korlátozzák, ahogy a cikk is leírta, a telenor ászf-jében kapsz pontos információt róla. Vagy, ha felhívod a telenort, ott is biztos nagyon szívesen tájékoztatnak, az a dolguk.


most jó? :DDD

2012. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A kérdés még mindig ugyan az. Miért korlátoz egy számlás előfizetést?"


Azért, hogy a következő hónapban se halj éhen. Mellesleg akkor igaz, ha adott cég flottájának a tagja voltál, nem minden előfizetésre igaz.

2012. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!