Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos vagyok hogyha nincs...

T-mobilos vagyok hogyha nincs a kártyámon pénz akkor működik a facebook?

Figyelt kérdés
Azt hallotam hogy ingyenes a facebook a t-mobilosoknál de van aki azt mongya hogy kell rá pénz a kártyámra hogy műköggyön , most akkor mi az igaz és hogyan tudnám be állítani ?
2012. júl. 8. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Legalább 15 FT-nak kell lennie a kártyán, akkor fog működni.
2012. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, kell legalább 15 Ft.


De ezt tudnod kellene, Uri Geller, te vagy az ugye? !

2012. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 15 éves és nem nagyon értek ezekhez mert ez az első telóm és azt mondták hogy kell rá pénz akkor most lehet rá facebookot tenni ? Mert annyi van rajta 15-ft .
2012. júl. 8. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Elöfizetés vagy dominó és valamilyen mobilinternet szükséges hozzá.

A 0.facebook.com adatforgalmáért nem számít fel díjat a t-mobil, de minden más nethasználatért igen. A 0.facebook egy leegyszerüsített felület, képek sem jelennek meg, a külső linkek megnyításáért már számláznak. A másik feltétel, a számlán legalább 15 Ft.

[link]

Válaszd a GoNet S csomagot, havi 600Ft, az első 2 hónapban akciós, csak 90Ft! (a Netstart csomagot ne válaszd, igaz havidíj nincs, de minimális nethasználat ezrekbe kerülhet!)

[link]

2012. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!