Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia C503-ra telepített...

Osceola kérdése:

Nokia C503-ra telepített Opera Mobile alkalmazás sem jobb internet böngészésre, mint az Origo. Milyen megoldás jöhet még szóba?

Figyelt kérdés
Nincs 3G a T-Mobile-nál térségünkben, ezért egyforma lassú mind a kettő. A memória is mindkét alkalmazásnál hamar megtelik. Opera Mobile már a cím beirása után azonnal jelzi,hogy megtelt a memória. 4-5 alkalommal még elismétli,majd a kezdő oldalra vált. Lecseréli a beállított témát,háttérképet és a Nokia saját gyári témája kerül beállításra. Az Opera Mini pedig annyira sűríti az oldalakat,hogy nagyítás után sem lehet látni normálisan szinte semmit. Mind két operás verzió egyetlen előnye az origoval szemben,hogy az oldal méretét lehet változtatni menet közben.
2012. júl. 10. 14:05
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
Symbianra tudtommal az Opera a lehető legjobb böngésző. Be van állítva a telefonban, hogy mindig minden az SD-re legyen mentve? Úgy tudom ez elég problémás a C5-03 esetében, márpedig tuti, hogy ez lesz a baja.
2012. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mobil nézettel próbáltad már az Opera Minit? Nekem úgy sokkal jobb, mint zoomolgatni.
2012. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es: Az Opera Mobile- nál nem tudom, hogy van-e ilyen, a Mininél viszont meg lehet adni az elérési útvonalat, legalábbis egyes módosított verziókban. Amit most használok, annál is ki lehet választani alternatív memóriaként a kártyát, még ha a telefonban nem is úgy van beállítva. A hivatalos verzióknál viszont még nem találkoztam ilyen lehetőséggel.
2012. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként Operán kívül én a Bolt, és az Ucweb böngészőket használtam inkább eddig mobilon. A Bolt már sajnos bedobta a törölközőt, az Ucweb viszont folyamatosan adja ki az újabb verziókat. Bár sok különbség nincs az OM-hez képest, de kipróbálhatod, legfeljebb nem tetszik. A weboldalukról letöltheted: [link]
2012. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az Usweb hasonlít az Opera Mini 3-hoz. Igaz ez utóbbinak már vannak hibái. Mindkettőnél el kell távolítani a játék és navigációs gombokat,hogy nagyobbnak tünjön a kijelző felülete. Mindenkinek köszönöm a véleményét!
2012. júl. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!