Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha bevan kapcsolva a telefonom...

Kevin42 kérdése:

Ha bevan kapcsolva a telefonomon a GPS az generál adatkapcsolatot vagy más egyéb plussz költséget? És ha van 1,5 giga mobilnetem azt külföldön ugyanúgy tudom használni? Vagy hogy működik ez a roaming dolog

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Önmagában a GPS nem, hanem a GPSt használó program használhat adatkapcsolatot, pl google map.


Külföldön nem ugyanúgy használható. Szolgáltatótól függ, náluk kell megérdeklődni. Általában az adatroaming drága.

2012. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még a válasz.....

Én felhívtam a Telenort (ott vagyok), azt mondták, hogy itthon egy 500 Mb-s csomagra elég előfizetni -kb.2000Ft/hó. Külföldön ez máshogy működik, én pl. Németországba kérdeztem, azt mondták, hogy akkor lesz vagy 20-30 000Ft a számlám.... Inkább egy autós navigációs rendszert javasoltak venni :)

2012. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!