Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Néha szól a hangszóróm, néha...

Néha szól a hangszóróm, néha nem. Mitől van ez? (xperia x8)

Figyelt kérdés
Reggel nem ébresztett a telefonom..most este jutottam el oda, hogy megnézzem mi baja..és nem volt hangja az ébresztőnek sem és zene se szól. Kikapcsoltam majd vissza és most jó..wtf..? Nem történt vele a napokban semmi. Még garis viszont a Media Marktban vettem és ott olyan gari szervízt adtak meg akik nem is javítanak sonyt. Na ilyenkor mivan?

2012. júl. 11. 20:59
 1/4 csez ***** válasza:
Ha szerencséd van ,akkor csak kontakt hibás. 4 csavar tartja a hátlapot, ha esetleg meg akarnád nézni :-)
2012. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha nincs szerencsém? :D
2012. júl. 11. 21:27
 3/4 anonim válasza:

Vagy nem kapcsoltad be az ébresztőt(mert azutón,hogy beállítottad mikor ébresszen,még külön be is kell kapcsolni),vagy a hátoldalára tetted, és ezért nem hallottad,vagy véletlenül (vagy te vagy más) lehalkítottad.

Nekem egyszer a 6 éves u.tesóm piszkálta,és nem hallottam az ébresztőt, másfél órát késtem a suliból : DD

2012. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem csak az ébresztő nem szólt hanem semmi..se ha hívtak se a zene, és azután ha beállítottam ébresztőt az sem. az újraindítás óta jó lett, és eddig nem volt vele újra baj.. nem értem. szerintem nem tudtam úgy átállítani valamit, hogy semmi se szóljon, de franc tudja..
2012. júl. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!