Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan töröljem ki az egyik...

Hogyan töröljem ki az egyik felesleges Hotmail levelező rendszert lumia 800ról?

Figyelt kérdés
2 Hotmailos fiók van beállítva de csak az egyiket használom.Azt is csak a chat miatt.Végleg megszüntetem gépen de a telcsiről hogy tüntessem el?
2012. júl. 11. 22:12
 1/5 blex ***** válasza:
settings, email+accounts, hosszan nyom, delete
2012. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kérlek lépésről lépésre írd le nekem:)

Hol kezdjek hozzá?

Köszii

2012. júl. 12. 09:38
 3/5 blex ***** válasza:

ennél sokkal részletesebben nem tudom (főleg, hogy nekem angol a rendszer, neked gondolom magyar)

bemész a beállításokba, rányomsz az angolul email+accounts című elemre és akkor kilistázza az összes fiókodat, ami a telefonon be van állítva. megkeresed, amelyiket ki akarod törölni, hosszan rányomsz és törlés. ha meg a beállításaikat akarod szerkeszteni, akkor csak simán rányomsz valamelyikre.

viszont azt a fiókot nem lehet kitörölni, amit legelsőként adtál meg, mert azt használja a telefon a marketplace-hez, meg mindenhez. viszont ha rányomsz, ki lehet kapcsolni, hogy az emaileket leszedje.

2012. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj..nagyon köszönöm.bár pont az elsőt akartam kitörölni,de ìgy is jó kesz.esetleg tudnál ajánlani valami egyszerű zeneszerkesztő progit amivel csengőhangot tudnék csinálni rá?
2012. júl. 13. 10:16
 5/5 blex ***** válasza:

a korlátokkal tisztában vagy? max 40 másodperc és 1 mb

én a gyári csengőhangokat használom, szóval a szerkesztgetést nem nagyon tudom, de egy kis guglizás után azt írták, hogy a régi movie makerrel (link: [link] ) lehet hangfájlokat szerkeszteni.

ha kész, kiexportálod, behúzod a zune-ba, jobb gomb, szerkesztés és a műfajt írd át RINGTONE-ra, aztán rakd föl a telefonra.

2012. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!