Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace-t most...

Samsung galaxy ace-t most vettünk, de nagy marhák voltunk és a sim helyére raktuk a memóriakártyát. Teljesen betoltuk, nem bírjuk kiszedni. Hogyan lehet kiszedni? Vagy kuka a telefon?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek kétségbe estem :((((((((((((
2012. júl. 12. 12:42
 1/10 A kérdező kommentje:

ha szétcsavarozzuk akkor ki lehet?

esetleg telefonos boltba ki tudják szedni?

teljesen benyomtam mert könnyen bement és nem gondoltam arra h rossz helyre rakom... :S

mondjátok, h nem lesz kuka a telefon!!! :S :((((

2012. júl. 12. 12:42
 2/10 anonim ***** válasza:
Szemöldökcsipesz
2012. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kuka biztos nem lesz .

Ne is csavarozd szét mert akkor el veszítheti a garanciát ha meglátják a szervizben hogy te megbütykölted .

Próbálkozz csipesszel kiszedni hátha sikerül vagy tűvel kijjebb piszkálni hogy meg tudjad fogni . Ha nem sikerül akkor vidd be a szervizbe ott kiszedik .

2012. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

teljesen bement, és nagyon kicsi a lyuk, szóval a szemöldökcsipesz kilőve :S tűvel próbáltuk, de nem merem nagyon birizgálni :S


és az a baj, hogy tescos- telenorban vettük, ott nemtom hogy értenek e hozzá.. ajj


köszi a válaszokat!


de akkor biztos ki tudják szedni legfeljebb a szervizben nem?

attól félek, hogy kuka lesz :S és előfizetéses..szóval

2012. júl. 12. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:
NYUGODJÁL MÁR MEG! Nem kell kidobni! Vidd be a szervízbe, és pillanatok alatt kikapják onnan!:) Arra mondjuk számíts, hogy ki fognak röhögni...
2012. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kicsit lenyugodtam, köszi :D

a kiröhögést nem bánom xd én magamat is kiröhögtem, pedig nem is vagyok akkora analfabéta ilyen szarokhoz, de hát ezek szerint mégis :D

2012. júl. 12. 13:27
 7/10 YourDestiny ***** válasza:
Ne szedd szét, mert ugrik a garid.
2012. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne kuka? Max fizetsz, hogy rendbe tegyék, ha elrontotta az érintkezőket.
2012. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A boltba azt mondták, hogy nem tudnak mit csinálni vele, be kell küldeni szervizbe ahol 2-3 hét alatt pár ezerért megcsinálják.

Mondtuk, hogy nem kérjük (nem akartunk ennyit várni és fizetni..)

Szóval szétszedettük egy ismerős szakival, sszétcsavarozta és kész :) 5 perc volt.. A gari elvben ugrott, gyakorlatban meg nem látszik nyoma a csavarok birizgálásának, tehát lehet észre se vennék. Másrészt pedig remélem, hogy nem is lesz szükség a garanciára :(


Köszi a segítséget :) sziasztok

2012. júl. 13. 11:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a boltba kell vinni a telefont, ha bekrepál. A samunak remek szervizei vannak, ahol azonnal is meg tudják oldani, ha olyan a probléma.
2012. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!