Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy HTC Desire okostelefon...

Van egy HTC Desire okostelefonom, és nagyon megtetszett a Nokia N9. Más telefon nem érdekel, és a pénz se. A kérdés: szerintetek megérné a cserét?

Figyelt kérdés
Természetesen ha az árat nem nézzük. Légyszi ne gyertek a Lumiával. N9 vagy a HTC-m? Lecserléjem vagy megbánnám? Köszi!

2012. júl. 12. 16:11
 1/9 YourDestiny ***** válasza:
30%
Megbánnád, mint a kutya! Az N9 mellett egyedül a kamera szól. A kijelzője rossz, a rendszer nem ér fel az Androidhoz, az alkalmazásbolt nulla. Zenei téren nem tudok róla semmit, de szerintem egyedül a külső az, ami megfoghat valakit, ugyanúgy téged is. Én azt mondom, ne válts!
2012. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az N9-en MeeGo van (mondjuk az okosok megoldották az android futtatását is) ami sajnos nem igazán elterjedt rendszer és alig foglalkoznak vele. Ezzel szemben az android népszerű, fejlesztenek is rá, sokmindent megtalálsz rá könnyen, gyorsan és egyszerűen.

Váltani csak abban az esetben válts ha mindenképpen szeretnél egy ritka telefont.

2012. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A rendszerrel még csak ki tudnék békülni, úgyis csak nagyon alap programokat használok. Én jobban félek attól, hogy valami gyenge fos hangszórót pakoltak bele, ami csak nyekeregni fog, ha hívnak vagy épp egy videót akarok megnézni rajta, és attól, hogy valami ronda kijelzője lesz. Utána olvastam, és tényleg olcsó kijelzőt pakoltak bele. Mindenki szidja ezt a Pentile Matrix-ot, sajnos élőben még nem láttam, így el sem tudom képzelni milyen lehet, vagy pontosan miben nyilvánul meg a hátránya. A Desire Super Clear kijelzője gyönyörű, az egyszer biztos!
2012. júl. 12. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben nyilvánul meg.A Dézi SLCD-éhez képest elég trágya lesz.

Mellesleg én is Desire tulaj vagyok, én semmi pénzért nem cserélném le egy N9-re.

2012. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 YourDestiny ***** válasza:
Én is Desire tulajként írtam, nálam még mindig best of, 1 éves, de minden igényemet kielégíti a mai napig. Oké, egy hete elromlott, jelenleg javítják, de amennyire megszerettette magát velem, kap mégegy esélyt. Az SLCD-hez képest biztos, hogy moslék lesz az N9 kijelzője.
2012. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek! Számomra a kijelző fontos, nagyon fontos!
2012. júl. 12. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem látok különbséget a kijelzők között normális, hétköznapi használat közben. Mindenki jön azzal, hogy mekkora fos a pentille matrix meg minden, de csak közelről lehet látni a különbséget. Csak a kijelző miatt nem mondanék le az N9-ről, az egy életérzés! Nagyon tévedésben vannak azok, akik szerint nem foglalkoznak a rendszerrel, akkor mégis miért jelent meg a 4. frissítés őszi megjelenése óta?! Arról nem is beszélve, hogy a jolla mobile folytatja a MeeGo-t, tehát nem halott a dolog!
2012. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hello!

Szerintem válts bátren,mert nagyon jó a kijelzője gyönyörű képe van videónézés közben tűéles,de úgy általában is.A hangszórója is nagyon jó,és a fülhallgató is király telefonálásnál meg kell találni azt a helyet ahol a legjobban szól,de egy-két hívás után rájössz hogy hova kell tenni a hangszórót.

Egyébként YourDestiny te mindenhol ottvagy ahol Nokia N9 van és mindenhol csak húzod le olyan dolgokkal ami nemis igaz mert a kijelzője nagyon jó.

2012. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
0%
Utolsó, akkor olvasgass kicsit bővebben a kijelzőkről. Legyen összehasonlítási alapod, pl. tedd mellé a Desire Super LCD-jét, aztán megérted, miért írtam, amit írtam.
2012. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!