Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőképernyős telefonom...

Érintőképernyős telefonom néha fogja magát, és akár percenként felvillan, mintha hozzá érnék, de nem rezeg vagy ilyesmi. Ezt mért csinálja?

Figyelt kérdés
Egyébként Samsung Galaxy Gio
2012. júl. 13. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szoftver hiba! Vidd el a szervízbe vagy rakd újra rá az Androidot.
2012. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

úgy érted,h akár én is rárakhatom újra?

használtan vettem,eddig semmi hibája,csak az.elvileg 1 hónap gari van rajta,szal gondolom megcsinálnák

2012. júl. 13. 12:34
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Nem kell semmit újra rárakni. Megkattant a szoftver. Csinálni kell egy Hard Resetet (keress rá gugliba). A telefonon tárolt adataid törlődnek (ha van rajta valami fontos, akkor csinálj egy biztonsági mentést), az SD-hez semmi köze.
2012. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi:D

de ha ráhagyom lesz vmi következménye?

2012. júl. 19. 22:33
 5/5 YourDestiny ***** válasza:

Ha téged nem zavar, akkor hagyd így. Ha az alkalmazásaid nagy része az SD-n van, akkor biztonsági mentés nélkül is csak az sms-eid, a naptárbejegyzéseid és a névjegyek esnek ki, na meg ilyen-olyan beállítások. A többit tudod sync-elni.


[link]


Ez tuti helyrehozza, rajtad áll!

2012. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!