Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon érintő gomb "beragad...

Androidon érintő gomb "beragadása"?

Figyelt kérdés

Alcatel OT-995 telefonomon gyakran történik velem az, hogy ha egymás után nagyon sokszor használok egy adott érintő gombot (pl. 10 másodperc alatt lenyomom 50x mert sokat kell vissza lépkednem valahol, vagy éppen csak szivatom a telefont) akkor az egyszer csak kikapcsol. Semmi észrevehető nem történik, de hiába nyomkodom, a telefon nem reagál. Ilyenkor a másik 3 gomb, és a képernyő is működik, egyetlen megoldás a problémára az, ha újraindítom a telefont, ilyenkor már működik a gomb.

Ezt mi okozhatja ? Lehet hogy ez egy automatikus blockolás, vagy csak hardver hiba ? Tuti nem CPU túlterhelés, ettől a telefon még ugyan úgy működik, csak az adott gombra nem reagál.



2012. júl. 13. 17:21
 1/3 anonim válasza:
Nekem is hasonló problémám van csak live with walkmannel. A vissza gomb szokott beragadni de csak a böngészőkben. Tuti, hogy valami hiba szóval érdemes lesz megnézetni a szervizben.
2012. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sztem nem kell 10 masodperc alatt 50x nyomni:D
2012. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De van olyan amikor szükséges... mindegy, azóta már másik ROM van a mobilomon, és eddig még nem tapasztaltam ilyen problémát, de most megpróbálom előidézni :D
2012. okt. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!