Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont kéne vennem?...

Taki97 kérdése:

Milyen telefont kéne vennem? Körülbelül 70000-90000 Ft van rá pénzem

Figyelt kérdés

Mit ajánlanátok?

Most egy HTC Mozart 7-em van tehát most kiszeretnék próbálni egy Androidos telefont is szóval most csakis zöld manóban gondolkozok. Nem tudom,hogy mit kéne vennem, nem kell,hogy új legyen tehát lehet egy régebbi konstrukciójú telefon is csak jó legyen és azért bírja a dolgokat.Olyan kéne amit esetleg jövőre elbírok adni vagy ha úgy esik akkor megtudok tartani úgy 2 évig,hogy ne röhögjenek ki.



2012. júl. 13. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sony xperia p, samsung galaxy s plus, htc sensation, sony ericsson xperia arc s
2012. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sony Xperia P 90 körül van, ezt érdemes megvenni.


Yupiter

2012. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Xperia Sola vagy P.
2012. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő de mint mondtam nem feltétlenül kell új telefon és már 80-ért lehet kapni Xperia S-t is.... Én valójában S2-őt Xperia S-t meg Arc-S nézegettem gondoltam hátha van valami jó ötletetek ami mellet elmendtem
2012. júl. 13. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor Xperia S. Az S2 labdába se rúghat mellette, de még a Sola és a P mellett sem. Az Arc S-ről nem is beszélve.
2012. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Xperia S-meg elsárgul a kezemben az azért elég gáz :D Mert ugye vannak olyan gondjai szegénynek.

Eddig nagyon Sammsung Fan voltam mert nem igazán ment le az ára évek alatt,de most az s2 már elavultnak számít...

De akkor lehet,hogy tényleg Xperia S lesz belőle

2012. júl. 13. 18:18
 7/14 anonim ***** válasza:
Dehogy sárgul, az első héten volt pár hibás darab, garanciában cserélték őket... Nem kell túldramatizálni.
2012. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor viszont nagyon szépen köszönöm a kommenteidet.

Még egy kérdés. Látom otthon vagy Sony téren :D


Meddig bírja az aksija? mert hallottam róla olyan dolgokat,hogy fél nap alatt lemerült.Mert én használtan venném meg ugye é nem szeretnék félre nyúlni... Ja és mennyire karcálló a képernyő?

2012. júl. 13. 18:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Huzamosabb ideig nem használtam, így közvetlen tapasztalatom nincs, de ha folyamatosan játszol vele, valószínű, hogy le lehet meríteni fél nap alatt - ahogy bármelyik másik telefont is. De a gyors merülésen sok esetben egy újratelepítés és akkukalibrálás is segíthet.

A kijelző nem gorilla glass, de karcállónak mondják, mindenesetre átlagos használattól tuti nem fog karcolódni.

2012. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem.... Igazából én nagyon féltem a telefonjaimat tehát nem fogok vele szöget beverni vagy Chuck Norrisozni :D Tehát nem annyira sérülékeny,de ígyis úgyis kapott volna egy védő fóliát,de ezt attól függetlenül muszáj volt megkérdeznem.Az aksi kalibrálás meg ilyesmihez nem értek,de én nem éppen vagyok az a telefon játékos,de olyan nem nagyon fordul elő,hogy nem lennék telefon közelben egy nap. De nekem a Mozartomra is azt mondták,hogy lemerül 1 napa alatt,de nem sikerült :) Köszönök mindent :)
2012. júl. 13. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!