Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom hogy kevés, de 30ezer...

Tudom hogy kevés, de 30ezer ft-ért milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 10:07
1 2 3
 1/29 candykiller válasza:
samsung galaxy mini
2012. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Megmondom őszintén annyira nem jön be ez a galaxy mini. Esetleg más ötletek? Mindenre vevő vagyok. Nem vagyok túl tájékozott ilyen téren, de ideje lenne váltani. Ki szeretnék próbálni egy érintős mobilt.
2012. júl. 14. 10:18
 3/29 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában mindenképpen a samsungok között érdemes keresgélni :) Ár-érték arányban a legjobbak....esetleg galaxy y?
2012. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Esetleg Sony Ericsson Mix Walkman??
2012. júl. 14. 10:29
 5/29 anonim ***** válasza:
Nem Androidos...azért jó az android mert könnyen javítható bármi van...
2012. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Cloofer ***** válasza:

Ne halgass az ilyen Samsungot ajánló b*zikra.

Elavult, ócska és csúnya telefon, és ahhoz képest még túl is van árazva.

A T-Mobile-nál 25 ezer a Huawei Ascend Y200, megeszi ezeket a Samsungokat reggelire, és vacsorára is. Ebédre LG-t eszik xD

2012. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Még 1 hülye kérdés (ismétlem nem értek az ilyesmihez) :D Ha van wifi lehetőség a telón, és netalántán facebook, youtube, gmail ikon is akad, akkor ingyen netezhetek? Vagy ez hogy működik?
2012. júl. 14. 11:42
 8/29 anonim ***** válasza:
Igen akkor ingyen netezel :) Utolsó válaszolónak üzenem... nem vagyunk b*zik, de a samsung minőségi telefon a huawei meg egy sz*r :) Köszöntem.
2012. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
És csak a megadott beépített ikonok (facebook gmail stb) oldalakat lehet elérni vagy teszemazt startlap, fórumok, 9gag stb?
2012. júl. 14. 12:19
 10/29 anonim ***** válasza:

Minőségi?

Nyilván azért van itt minden héten egy mini/gio/ace/y tulaj szoftveres és hardveres gondokkal küszködve ("segítsetek a telefonom azt írta ki, hogy a tw launcher váratlanul leállt, mit tegyek?, Segítség, a minimem nem tudok hívni, sms-t küldeni, segítség...."), mert nyilván minőségi cucc.


Felvilágosítalak kérdező: A samsung galaxy ace/mini/gio/y és az összes alsó és közép kategóriás telója már akkor elavult hardverre rendelkezett, mikor piacra dobták.Emellett a Touchwiz-t lehetetlen optimalizálni bármire, nem beszélve arról, hogy a Samsung nem épp arról híres, hogy stabil romokat pakoljon össze, és mindenzt másfél-kétszeres felárral a többi kategóriáján belüli telóhoz képest.Nem beszélve a bazári műanyag burkolatot.

Ha még mindig a samsungon gondolkozol, hajrá, max újra találkozunk 1-2 hét múlva veled és az új galaxy xy telód problémájával.


Ahogy már ajánlották, Huawei Y200 a legjobb ár-érték aránnyal rendelkező telefon ebben a kategóriában, ami meg is éri.


Aki meg minit/giot/acet/y-t és a haverjait ajánlgatja, az vagy tényleg samsung b*zi, vagy totál hülye ehhez a témakörhöz.Feleslegesen nem kellene a szemetet rásózni másra.

2012. júl. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!