Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem van egy telefonom...

Nekem van egy telefonom (Alcatel OT-706-os), de ez a legrosszabb telefon ami eddig volt nekem. Szeretnék egy újjat Vodafone Smart2-őt ami nagyon tetszik, csak sokan mondták, hogy elég rossz márka. Szerintetek megvegyem, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2012. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát kb. 20.000 forintot mert a Vodafone Smart 2 annyiba kerül.Csak nem tudom megvegyem-e mivel mondták páran, hogy elég rossz fajta.
2012. júl. 14. 12:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a legjobb, de ennyi pénzért más okostelefon nincs újonnan.
2012. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ennél a mostaninál biztos jobb. Ez még videót felvenni se tud, mindig lefagy. SENKINEK nem ajánlom az Alcatelt.
2012. júl. 14. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
nem értem miért nem ajánlod senkinek az alcatelt, hiszen egy eléggé elavult telefonod van (nem akarok bunkó lenni),mikor ma már szinte okostelefont lehet csak kapni, és én elkezdtem gyűjteni az alcatel telókat, ot-908-al kezdtem és nagyon meg vagyok vele elégedve ennyi pénzért..!
2012. júl. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát mindenki máshogy van vele. Nekem pl. nem jött be, mivel még 1-szer sem ejtettem le, mégis lefagy. Lehet, hogy a 908-as ami neked van jobb fajta, de nem nagyon értek hozzá.
2012. júl. 15. 20:26
 7/7 kohjack ***** válasza:
nekem volt egy OT 708-asom kábé két napig utána meg elboltoltam és mgfogadtam hogy többet Alcatel telefont nem veszek kezembe bár itt csak a proci buktató az MTK platform még a klóntelefonokon se működik acélosan ha venni akarsz Androidos-t inkább vegyél Ascend Y200-at
2012. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!