Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a Layar alkalmazás?

Mi az a Layar alkalmazás?

Figyelt kérdés
Az androidos telómon találtam egy olyan alkalmazást hogy Layar és sehogy sem tudok rájönni mi az.:D a neten nem találtam semmi érthetőt:( a válaszokat köszi!:D
2012. júl. 14. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy úgynevezett augmented reality alkalmazás.Magyarra fordítva "kiterjesztett valóság" app.


http://www.youtube.com/watch?v=b64_16K2e08

2012. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!:D

És én ezt mire tudom használni?

Láttam a videóban, hogy mondjuk azt mondom hogy valami éttermet keresek és akkor keres nekem hozzám közel?:D

Ne nézz totál hülyének,köszi:D

2012. júl. 14. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen...elvileg, ha az ég felé tartod, akkor az időjárásadatokat hozza be, illetve vezetés közben az útra tudja vetíteni az útvonaltervet.


Ez a lényege a kiterjesztett valóság alkalmazásoknak.Hogy a valóságra "festik" rá az információkat.


Ez itt mo-n leginkább BP-n használható, regetek üzletnek, étteremnek, és egyébnek van weboldala, amire a google rátalál, és az arcodba tolja az infókat.Lényegében egy kamerával összekötött google kereső, navigáló app a layar.

2012. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!