Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800. Akinek van,...

Aztaaaaa kérdése:

Nokia Lumia 800. Akinek van, mik vele a tapasztalatok? Aksi hogy bírja hogy ugye nem lehet cserélni? Kijelző. Stb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van:)

Aksit naponta kell tölteni,szép a kijelzője,nagyon jól lehet vele írni,minden nagyon tuti benne. csak nincs blútusz,és így elég necces:( De nagyon jól lehet tartani a kapcsolatot vele pl: facebook,e-mail,stb stb :D Én szeretem,csak h naponta kell tölteni. meg rohadt nehéz XD téglaphone :D

2012. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van bluetooth, csak épp nem tudod úgy használni, ahogy eddig megszoktad, kedves első/utolsó.

Ez a zárt rendszer hátránya.


Kérdező: akksi átlagos.A kijelző Pentile matrixos amoled.

Szépnek szép, viszont a WP vonalon elég trágya a kijelző, és ezen a clear black sem dob valami sokat.Mivel az előző hozzászóló nem nagyon ért hozzá, csak annyit lát, hogy szép, így ajánlom ezt az oldalt:


[link]


Így talán érthetőbb lesz, hogy miért szemét a pentile-os amoled kijelző.Mellesleg szépnek sem szép, mert a színek hidegek és túlszaturáltak, a megjelenített raszteres betűkről, karakterekről és egyebekről nem beszélve, ami pont a metro felületen jön ki a legjobban.


Frissíthetőség: jövő év végéig fog csepegni a csapból egy-két update, meg support, utána a Nokia hagyja a fenébe az egészet, leállítja a wp8-cal(majd) párhuzamosan futó lumia (wp 7.5/7.8) támogatását és lovagol tovább az Apollo vonalon, mert ők sem akarnak lemaradni.


Szvsz, ha rám hallgatsz, és wp telefon kell, illetve, ha hosszú távra tervezel telefont venni(1,5-2 év kb), akkor várd meg, míg október környékén kijönnek a WP8 Apolló-s telefonok.


Mellesleg a Lumia 800-ra nem éri meg beruházni, mert a 710-ben ugyanaz a hardver van, a polikarbonát ház meg szerintem nem ér annyi pluszt.


Illetve ha még nem tetted meg, érdemes lenne/lesz utánanézned, hogy a wp miben más, mint pl az android, vagy épp a "korlátokról" nem árt, ha tudsz, mielőtt nagy hévvel beruháznál egy wp telóra, aztán meg szívnád a fogad, hogy "de sz*r, nincs BT-n fájl küldés/fogadás, nincs usb mass storage mód, és társai...

2012. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bluetooth van benne, de le van korlátozva.

Én a kistestvérét vettem a 710-et, de ugyanaz a kettő hardveresen.

Gyors, nekem 2 napig bírja, pedig nem AMOLED-es a kijelzője. Ötletes az integrált közösségi szolgáltatások, az ilyen-olyan animációk hada, az eleganciája, mert egy rohadt stílusos rendszer. A programok használhatósága, a szép grafikája, a kiváló optimalizálása, hogy sose akad és sose fagy. Na ezek nagyon tetszenek! :)

2012. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!