Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5360 Galaxy Y,...

Samsung S5360 Galaxy Y, Androidos, van rajta Wi-fi és milyen színekben lehet kapni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 14:54
1 2
 1/16 Cloofer ***** válasza:
60%

Ne vegyél ilyet!

Samsungot alsó, közép kategóriában ne vegyél, mert ugyanannyiért vagy olcsóbban vannak sokkal jobbak.

S2 alatt ne vegyél semmit ami Samsung Galaxy.


A T-Mobilnál 25 ezer kártyásan a Huawei Ascend Y200, és minden tekintetben sokkal jobb mint az a trágya Samsung.

2012. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Igen, androidos telefon és van rajta Wi-Fi.

Színeit nem tudom.


De ne hallgass arra a gyerekre, mert a Samsung az prémium kategória a Huawei meg egy kínai.

Mindenhol kopyzzák a Samsungot.

KOPY!!!

Nekem is Galaxy Y-om van és nagyon jó telefon, imádoooom *_* :3

Gyors, jó zenélésre, nem akad és a képek is jók ha rárakod őket gépre akkor szépek.

2012. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Ez tipikus az a duma, hogy a jó Samsung Galaxy-k, ne nyomják el a kínai gyártókat. El kell fogadni: A Samsung Galaxy mobilok teljesen jók!
2012. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Igen Androidos,és van rajta wifi,a színeire googleba keress rá.De amugy sztem inkább Galaxy Ace 2 vegyél(vagy sima Ace-t)Az jobb mint az Y.
2012. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

"a Samsung az prémium kategória"


Aha persze,az összes telefonja 100% műanyagból,elég messze van a prémiumtól.

2012. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Jaj nagycucc az a flash vagy mi interneten, ugyanúgy tudsz rajta youtub-t nézni okoska.

És mst írod hogy annál a kinai gagyinál is 800Mhz.

a TouchViz igen is szép, és nem optimalizáltatlan.

AzAce mért lenne túlárazott, jobb mint az az Experia mini vagy a Expreia minipro.

Nem ocsmány, szép nagy és éles kijelző.


a Huawei meg egy kínai szar kopyzza a samsungot.

a Samsung = minőség

akinek van pénze is meg esze is az Sasmungot vesz nem olyan kinai szart vagy Expériát

2012. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább vegyünk kínai huaweit meg alcatelt, ez az! (y)
2012. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

én is rendet teszek:


Samsung:

- elvult 600Mhz processzor, és touch wiz ami NEM akad, és NEM lassú.

2012. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

AzAce mért lenne túlárazott, jobb mint az az Experia mini vagy a Expreia minipro.


Te megint elvagy tévedve.Először is nyelvtankönyv kellene neked. Hogyan lenne jobb? Tudod te miket beszélsz?? Már eleve a hardver a jobb a Sony-ban.

2012. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

Na most én is rendet teszek,a"rend" kedvéért.

1.A TouchWizzel az ég világon semmi baj nincs.Az Ace-nek meg az összes többi Samsungnak szép kijelzője van.Lehet hogy kisebb a felbontás,de nem lehet észrevenni mert még így is nagyon szép tiszta a kép.

2.Ilyen Sonykat,meg Huavéjeket meg Alkatelt csak az vesz aki "raj" akar lenni meg menőzni vele hogynekem eredeti méd in csájna telóm van és csak kétszer annyiért vettem mint amennyit ér.

3.Mint Samsung tulaj én is belátom hogy egy cseppet túl vannak árazva de ha valaki ésszel vásárol az olcsón is hozzájuthat=probléma megoldva.

2012. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!