Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó telefon a sony...

Szerintetek jó telefon a sony xperia acro s?

Figyelt kérdés
őszintén
2012. júl. 15. 14:05
 1/7 anonim válasza:
Szerintem jó, mert én lehet ilyet veszek!
2012. júl. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jóféle, vízálló Xperia S. Bár az árát még nem tudom, úgyhogy ár-érték arányban nincs véleményem.
2012. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké köszi akkor ilyet akarok majd venni ahogy meg tudom az árát
2012. júl. 15. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó telefon, belül meg kb. olyan, mint az xperia s, de a kinézete nekem még jobban tetszik, pedig az xperia s is jó kinézetű.
2012. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jobban néz ki, mint a sima S, van menne microSD hely, de cserébe 'csak' 16 GB a belső háttértár. Minden lyuka takarva van, a 3,5 mm jack is. 130e körül utánad dobják.

Fogok venni egyet nem sokára.

Remélhetőleg a sárguló kijelző nem jön elő.

2012. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hol lehet ilyen telefont venni? xxlgsm, gsmline, btel, parnero gsm. Ilyen helyeken lehet csak?
2012. aug. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak ilyen "szükre" gsmektől lehet venni. Én fázok ezektől, ha esetleg ilyen helyen veszed akkor jól járj utána a garinak ...
2012. okt. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!