Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace (GT-S5830i)...

Samsung Galaxy Ace (GT-S5830i) SD kartya problema?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy alig 1honapos Galaxy Ace-m. Nem volt vele eddig semmi gond. Tegnap este, mintha a telefon megorult volna. Eloszor nem akart kapcsolodni wifihez, aztan mar a T-mobile 3g halozaton sem ment a net. Tobbszor lefagyott, majd kitorolte MAGATOL AZ OSSZES SMS-t, amitol azt hittem agyfaszt kapok, mert a munkahelyen sms-ben kapunk meg egy csomo jelszot....:( na mindegy... Fagyogatott a telefon, majd kikapcsolt magatol. A vegen mar ugy be sem akart kapcsolni, hogy a sim kartya benne volt... Ha be is kapcsolt, akkor ugy belassult (ha az sd kartya benne volt) hogy hasznalhatatlan volt. Ejszaka pihent a telefon es lam, semmi baja nem volt reggelre, de az sd kartya meg mindig nagyon belassitja, es a tartalmat nem is olvassa..... Az sd kartya biztos jo, mert a masik telomban (Galaxy S Plus) mukodik. Tobb panaszt is olvastam mar a neten, de nek gondoltam, hogy tenyleg....:S Valami otlet? Ja, meg annyit, hogy semmi extra nincs rajta, tehat nem lett romolva meg ilyenek. Minden gyari rajta. Minden tanacsot szivesen fogadok.koszi!
2012. júl. 15. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az Ace nagyon el lett rontva, még a Mini, Gio is jobb nála.
2012. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most akkor dobjak 60e Ft-ot a kukaba?:( csak van valami megoldas.....:((
2012. júl. 15. 15:38
 3/9 intrepid ***** válasza:
Garira nem gondoltál? Ha új, akkor kell legyen rajta garancia. Séta az eladóhelyre, és onnantól már ez az ő problémája.
2012. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

60 ezer forintért vetted?


Szvsz nem vagy normális, annyiért már armv7-es telót adnak pl. xperia ray, alcatel ot-995 stb.

De látom a galaxy név mindenkit megbolondít...

2012. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk nyomj neki egy gyári visszaállítást, de sok jót ne várj ettől hosszabb távra...
2012. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy Hard reset-et, akkor se jó, akkor nem tudom.
2012. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó gondolom te xaroztad itt a live-ot...


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Hát ennek még az alap dolgok se mennek...


De nem probléma xarozd a sony-t és nyald a samsung valagát napestig...

2012. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az S alat az egész galaxy sorozat elvan cseszve.

Nekem Gio-m van, és régen állandóan kikapcsolt, újraindult, nm kapcsolt be,nem lehetett tölteni, csináltam gyári visszaállítást, most legalább nem kapcsol ki magától, viszont hívogatja magától a névjegyzékben lévő számokat, az sd-kártyát folyamatosan eldobja, vagy sérültnek vagy üresnek érzékeli, hiába teszek bele másik kártyát, bár ezt már akkor is csinálta amikor megvettem.Gari még van rá(még 1 éves sincs) de leszarom, nem viszem szervízbe, inkább gyüjtök 1 másik telóra, tedd azt te is!

2012. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Azt kell hogy leszögezzem: Az Ace szar teló.

2. Nekem is volt ilyen problémám, vidd be garival oda ahol vetted, a hiba oka a memóriakártya olvasó. Meg a lassulást okozhatja még a belső tárhely telítettsége is.

2012. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!