Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiknek és hogyan lehet a...

Kiknek és hogyan lehet a t-mobil-nál egyházi díjcsomagú előfizetést kötni? Mennyi a havidíj? Mennyi a perc díj? Mennyi beszélhető le a havidíjból? Valóban ingyen lehet beszélni a csomagon belül bárkivel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyházi díjcsomagot gondolom az egyházi tisztséget betöltők vehetnek igénybe...
2012. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem csak azok, mert pár ismerősömnek is az van, de nekik a szüleik kötötték és nem tudják, hogy lehet. De ők teljesen mással foglalkoznak (valami bőr feldolgozó, vagy valami ilyesmi).
2012. júl. 15. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előző jól írta. egyházi díjcsomag az egyházi tisztségviselőknek van.

Szerezz egy ilyen ismerőst(nem árt ha egy sima papnál nagyobb tisztségű mert hát lássuk be a papok nem olyan nagy valakik az egyházi hierarchiában) és ők elintézik neked némi kenőpénzért cserébe!

2012. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy csak azt mondják: Isten fizesse meg?......:)
2012. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szó sincs nagy egyházi fejesekről :D nekem is ilyen egyházi előfizetésem van és nagyon kedvező feltételekkel :) a havidíj 100%-osan lebeszélhető, és igen, akik még ilyen előfizetéssel rendelkeznek azokkal ingyen beszélek :) 9 Ft/perc, és azt hiszem az sms is 9 Ft, de ez nem biztos (t-mobile). Más hálózatoknál 15 Ft/perc. Egy hónapba kb. 1700 Ft a havidíj, de én néha átcsúszok egy kicsivel a sok sms miatt (60 mindig ingyenes/hó) de én kicsit többet küldözgetek, így az én számlám kb. 2000 Ft Azt hiszem külföldön is kedvezményesebb, mint a többi csomag, akkor is max 2500-at fizettem, úgy hogy 10 perceket beszéltem :)ja és igen, vallásos vagyok,és ahhoz h te is ilyen előfizetésben legyél kell egy igazolólapot szerezned az ottani egyházközösségtől. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok :)
2012. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 msebi06 ***** válasza:
Jól írja a dolgokat az előttem szóló. Én is ebben vagyok. Nem tudom a pontos díjakat, de nagyon kedvező. Mi a faluban lévő egyházi nem tudom kitől kértünk lapot, egész család benne van, de csak úgy nem adják ki, ismernek, tudják vallásosak vagyunk.
2013. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!