Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a beázott telefonomat pár...

Ha a beázott telefonomat pár napig hagyom száradni rendbe jöhet?

Figyelt kérdés
tegnap véletlenül beleejtettem a telómat a wcbe de kb 2 másodpercet volt vízben. aksit rögtön kiszedtem belül pedig nem láttam h vizes lett volna. rizsbe raktam. tök jól működik csak egy gáz van vele. ilyen kis androidos csoda aminek ugye amikor kell a képernyőn felugrik a virtuális billentyűzete. na ez most nem mükszik. az tuti h zárlatos lett mert ami a telón volt az törlődött. este nyomtam rá egy firewire vagy milyen frissítést és most hagyom egy-két napig pihengetni. mennyi az esélye h megjavul? szervízben mennyiért csinálják meg?

2012. júl. 16. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején azt mondták, hogy nincs értelme olyan telefont javítani, ami vizes lett. Ha te nem is láttad, attól még nedves lehetett belül is és rozsdásodhat.
2012. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A Mókus válasza:
Én annó beestem a medencébe telefonnal a zsebemben. Szétszedtem, az alkatrészeket (sim kártya, aksi, stb...) három-négy napig száradni hagytam. Miután összepattintottam nekem tökéletesen működött, és megy most is.
2012. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kellet volna bekapcsolnod még, ha hagyod sokkal több esélye lenne.
2012. júl. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!