Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s2? vagy Sony...

Samsung Galaxy s2? vagy Sony Xperia s?

Figyelt kérdés
Melyik? a jobb telefon???

2012. júl. 16. 14:06
 1/7 kohjack ***** válasza:
Xperia S Samsungot ne vegyél fos
2012. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Galaxy s2..nekem bevált!
2012. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fairi1 ***** válasza:

s2 1 éves,de még mindig kitűnő készülök, bőven partiban van xperia s-sel. Ez tény!

fő előnye ha téged érint, az óriási közösségi támogatás, megszámlálhatatlannál is több főzött rom. Aki érti mit jelent, az tudja mekkora fegyvertény!!!

2012. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: Xperia S.
2012. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fairi1 ***** válasza:
Csak arra jönnék rá miért egyértelmű? Igazán semmiben se jobb xperia s mint az s2. kamera nagyobb felbontású de kisebb látószögű, HD felbontás a kijelzője, de gyengébb kontraszt, nincs igazi fekete, és színek is gyengébbek az xperia s-en. Az s2 órajelén meg bármikor lehet segíteni, könnyedén felhúzható 1,6 ghz-re, ha vki erre gizdul.
2012. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még mindíg nem tudom eldönteni melyiket vegyem :S A tudásuk ugyanaz ha belegondolunk szerintem.. nekem már csak az fog segíteni hogy kezembe melyik a legjobban :9 de válaszokat még kérnék ha lehet :)
2012. júl. 17. 09:08
 7/7 anonim ***** válasza:
A SONY XPERIA S baromi jó telefon. Én s2-őt akarok venni(haveromnak olyanja van) A samsungon több interaktív lehetőségek vannak, de SONY-nak vannak olyan extrái amivel egyik mai telefon sem rendelkezik. Nézd meg a youtuben a GSM online sony xperia s tesztet! :) én szerintem válaszd az olcsóbbat mert tudásban egyformák.
2012. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!