Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most váltok első érintős...

Most váltok első érintős telóra a galaxy s3 szerintetek jó lesz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van annyi pénzed akkor jó.De szerintem kezdésként vehetnél valami olcsóbb Samsungot mondjuk S vagy S2 vagy Galaxy W.
2012. júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyjából jelenleg ez a legjobb legerősebb hardverű teló,ha nevezhetjük még annak az ilyen kéziszamitogépeket.
2012. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a galaxy s3 nem telefon hanem olyan kézi számítógép amiben van GSM modul. :D Amúgy meg ha van rá pénzed akkor vegyed de első érintőképernyős telefonnak nem a legjobb a választás mert ha nem tetszik vagy éppen az Android nem jön be akkor eladni nem igen tudod mert túl drága és inkább előfizetéssel vesznek az emberek.
2012. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is első telefonként válassz valami olcsóbbat 50-60k között, mert ha valami nem tetszik benne, akkor nem buktál annyi pénzt, és könnyebb egy olcsóbb telefonon megtanulni a kezelést.


Ha mése akarsz olcsó telefont, akkor inkább vegyél htc one x-et. Annak jobb a kijelzőjének a felbontása, kamerája, anyaghasználata, számomra a kinézete, jobban kézre álló, olcsóbb, és hardverben kb egyformán jók.

2012. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg elsőnek jó lesz egy Alcatel OT-995. 1 hétig használod ha bejön az okostelefon ad el és vegyél egy hatc one x-et vagy galaxy s3-at ha nem jön be szintén ad el és térj vissza a réi telefonodra vagy vegyél egy jobb nyomógombost.
2012. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!