Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia Ray-em...

Sony Ericsson xperia Ray-em van és állandóan lefagy! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Egy nap többször is lefagynak az alkalmazások és az egész telefon is, elsötétül a kijelző aztán újraindul... Mi lehet a probléma és a megoldás???

2012. júl. 18. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Sony-s progival (amit letölthetsz az oldalukról) húzd újra teljesen a telót, de előtt persze mentsd az adataidat amik kellenek, ha azt írja hogy a legújabb szoftver van rajta akkor nyomj rá a javításra.. és újratelepíti.
2012. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha jól gondolom ICS van a telefonodon, nekem is Rayem van. Tedd vissza Gb-re az nem fagy.
2012. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hogyan kell visszaállítani GB-re? Mi a különbség a 2 között?
2012. júl. 21. 21:10
 4/6 anonim válasza:
flashtoollal tudod vissza állítani GB-re. Amúgy szerintem nem sok minden a különbség, az ICS és a GB között. Én majd a JB-re leszek kíváncsi. :)
2012. júl. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. De ez garancia vesztéssel jár?
2012. júl. 26. 08:17
 6/6 anonim válasza:
Nem, nem jár garancia vesztéssel, mivel eredeti romot cserélsz.
2012. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!