Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudtok róla mondani...

Mit tudtok róla mondani (Xperia Play)?

Figyelt kérdés
Nézegettem mostanában az Xperia Play telefont, de nem vagyok benne biztos, hogy tényleg jó-e? Hányas Android frissítésig lehet fejleszteni? Mi a legutolsó játék, ami még nem akadozik rajta? Processzora meddig húzható? Megbízható készülék? Tényleg nehéz, mert sokan annak mondják?

2012. júl. 19. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha játékos vagy, akkor egész jó.

2. Hivatalosan 2.3.4-ig frissíthető, az ICS frissítést leállították béta korában.

3. GTA 3, és hasonló igényű játékok.

4. Ez telefontól/kerneltől/romtól függ, de 1.2Ghz-ig mindenképp felmegy.

5. Átlagos a megbízhatósága.

6. Annyira nem nehéz.

2012. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Igen, az vagyok.:D

2. Főzött ROM-mal is?

3. Láttam, hogy még a NOVA 3 is eléggé szépen fut rajta, pedig az is fullos játék.

4. Azzal elérhető jelentősebb gyorsulás, bagyobb teljesítmény, vagy csak parasztvakításra jó? Nem károsodik a telefon a húzástól?

5. Az bőven megfelel.:)

6. A vastagsága sem zavaró?

2012. júl. 19. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen, az vagyok.:D

2. Főzött ROM-mal is?

3. Láttam, hogy még a NOVA 3 is eléggé szépen fut rajta, pedig az is fullos játék.

4. Azzal elérhető jelentősebb gyorsulás, bagyobb teljesítmény, vagy csak parasztvakításra jó? Nem károsodik a telefon a húzástól?

5. Az bőven megfelel.:)

6. A vastagsága sem zavaró?


2. Főzött rommal van rá ICS, de nem ajánlott. Hol működnek a gombok vele, hol nem. A Sony is többek közt emiatt függesztette fel a fejlesztést. (Az akadozás volt a másik ok.)

3. A N.O.V.A. 3 is fut rajta, de igényét tekintve a GTA 3 az egyik legnagyobb. (És pedig nem is a legszebb.)

4. Normál kereteken belül még ésszerű a húzás. Általában 1.2-1.3Ghz-ig szokták húzni, mert ott még biztos, hogy stabil, és annyira nem eszi jobban az akksit. (Bár azért fog egy kis áramot kérni.) Ilyen mértékű húzás nem jelent jelentős élettartam megrövidülést. Mire emiatt megpusztulna, már múzeumi érték lenne a telefon.

6. Én mikor fogtam, nem zavart. Akkor veszed észre csak, ha 1 kézzel akarod használni. Ami egy ekkora mobilnál nem épp szerencsés eleve.

2012. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első részért bocsi, elfelejtettem kiszedni, miután válaszoltam. :D
2012. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!