Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz a következő akció...

Taki97 kérdése:

Mikor lesz a következő akció a T-Mobilnál?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Xperia S-t vagy esetleg egy S II csak nem tudom,hogy van e értelme megvárni az augusztust a vásárlással.

Előfizetésre venném minden bisz-basz nélkül tehát nem Média Mánia 8XL csomagban hanem sima 12 vagy 24 hónapos előfizetésre hűség nyilatkozattal.

Most ugye mind a kettő 120 körül van. A következő akcióra le fog ez esni 100-ra? vagy az azért esélytelen és nem kéne várnom hanem egyből vegyem meg most. Mert az a két lehetőségem van,hogy veszek egy majdnem új Xperia S/ S II gsmből 80 körül vagy várok még és akkor megveszem a T-Mobile Kártyafüggő ként...



2012. júl. 20. 13:48
 1/4 anonim válasza:

Most az Xperia S 112 491 ft.

Nem biztos hogy megéri várni.

De én pl most gyűjtök xperia U-ra.

Én karácsonykor fogom megvenni.

Mert t-mobil-nál tavaly volt egy olyan akció hogy ha beviszed régi telód -10000 ft lejön az árából.

Mindig szokott lenni akció de nem biztos hogy agusztus-ra pont a sony vagy samsug telót fogják leakciózni.

Most Pl 3 db Lg teló akciós.

Szóval nem tudom biztosra.

2012. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hol 112? :D 124 ezer forint az Xperia S még mindig...


Ő az én telefonom egy HTC Mozart 7 ami újonnan mé mindig 90ezer forint szóval ha ezt nekem 10-ért akarnák beszámolni kiröhögném őket...


Úgy gondoltam,hogy érdemes e várni augusztusig,tehát,hogy augusztusra várható e egy nagy eksön

2012. júl. 21. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Xperia S a T-mobilnál Dominóban 121 ezer (plusz apró) forint. SII-t ne vegyél. Mi lenne, ha előfizetéssel vennéd?
2012. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen Webshopban....de nekem úgy van,hogy van egy előfizetésem ami most fog lejárni és én azt megújítanám... de ezt nem lehet webshopom asszem :/
2012. júl. 21. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!