Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom beázott. Ha rizs...

A telefonom beázott. Ha rizs közé teszem és kiszárad, van esély rá, hogy jó lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon fajin kis telefon..Most kaptam kb.egy hónapja...még annyi se.Samsung galaxy mini..csak sajnos sikerült bele ejtenem a wc-be..:// mit tudok vele csinálni? Hajszárítót kerüljem??
2012. júl. 22. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Akkor húzd le!

A korrózión a szárítás már nem segít

2012. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Jól is tetted hogy beleejtetted azt a hulladékot.


""Nagyon fajin kis telefon.."" Ennyire azért nem jó hidd el.

2012. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Oda is való.
2012. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
xD sztem sem egy csoda. Am az egyik barátom a szemem láttára borított rá véletlenül egy vödör vizet a telójára, ö kézszárítoval szárította meg (nem volt jó nézni, én nem tettem volna...) aztán müködött, de a kamerája bepárásodott. Sztem hagyd meszáradni, utána próbáld ki. Am ha csak egy hónapja kaptad nem kel aggódni, hiszen garanciális :)
2012. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De erre nem vonatkozik a garancia.
2012. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Számomra jó telefon,mert nem tellik iphonera meg ilyenekre. Nem monndom,hogy egy csoda telefon,de megszeretném valahogy "menteni",mert azért csak 30.000ft volt:/ Nekem tökéletesen megfelel,am.nem tudom mi bajotok van vele..de alapból nem ez volt a kérdés..na mind1...:D
2012. júl. 22. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajszárítót kerüld. Szed szét és rakd ki a napra.
2012. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!