Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sima. Samsung Galaxy S-re...

Sima. Samsung Galaxy S-re hogy tdnám felrakni az android 4. 0-át? :/?

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

1. felteszed a galaxy s usb drivereket a gépedre, google-ben megtalálod.

2. Rootolod a telefont és mented az efs mappát

3. Újraindítod download módban a telefonod majd felteszel egy alap romot Odinnal, mondjuk a JVU-t.

4. Felteszel egy kernelt Odinnal.

5. Recoveryből telepíted a romot amit zip formátumban a telefon memóriakártyájára tettél.


Persze van egy csomó tudnivaló még, itt olvasgass:

[link]

2012. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem a drága 2.3.6os verziót mikor tettem rá sürgősségi le és visszaállítást irt ki.. de neked sok sikert
2012. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a galaxy S romolása a nyitott bootloader miatt nagyon biztonságos, egyszerűen nem lehet kinyírni semmivel. A download menü mindig bejön. Az a sürgősségi visszaállítás dolog a sz*r rom miatt jött elő
2012. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem megy írj nekem, de azért próbáld meg magadtól mert tényleg szépen le van írva
2012. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálkozom remélem menni fog:)
2012. júl. 23. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!