Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha törlődött a rom és a...

Ha törlődött a rom és a recovery akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy SII-re fel akartam rakni egy Jelly Bean rom-ot amit nem rakott fel ezért nem kapcsol be és még a recovery-be se lép be.Az odin mod-ba még belép.Mit tehetek?Bármilyen ötletet meghallgatok.

2012. júl. 22. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Recovery nem hinném, hogy törlődött, max. csak nem akar elindulni recovery módban. Viszont ha download módban elindul és az odin felismeri akkor azzal fel tudod teni a gyári romot és meg is van oldva a gond.
2012. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az odin nem ismeri fel.Nem tudom hogy ebben közrejátszik az is hogy azon a gépen amit jelenleg használok windows xp van?Mert ha igen akkor kedden meg is tudnám csinálni az én gépemen.
2012. júl. 22. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak nincsenek meg a megfelelő usb driverek.
2012. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,ha nem sikerül viszem a 2. legközelebbi szervizbe nehogy ez is úgy járjon mint valamikor az olcsó mid tabletem,aminek hasonló baja volt (csak még nem tudtam,hogy az android mi fán terem).A wi-fit kiszedték belőle,a képernyője nem érzékelt és még ki tudja mit szedtek ki belőle.
2012. júl. 22. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!