Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a SE Xperia S...

Leejtettem a SE Xperia S telefonomat és az előlapján karcolások lettek. Szerintetek kicseréljem?

Figyelt kérdés
elégé sok kis karcolás lett rajta.. de valahogy úgy néz ki mint amikor a frissen lakozott körmöddel hozzá érsz valamihez..mintha a festék lenne rajta elkenődve :D nem gondoltam, hogy ilyen gyenge műanyagból csinálták az elő- és hátlapját...
2012. júl. 22. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem dobálni kellene, az meg már alapvető lenne minden telefon mellé, hogy Tok+ kijelzővédő fólia.Főleg egy 100+-os telónál.


És a szervizben mit mondasz?"Hello, leejtettem, nem tetszik a telefon, cseréljétek már ki."

Úgy el fognak hajtani, mint a magzatvizet, mert erre nem vonatkozik a garancia.

2012. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a kijelzőnek semmi baja, és véletlenül ejtettem le, nem dobálom a telefonokat.

és megfizetném azt, hogy kicseréljék az élőlapját... én se gondoltam ingyen

2012. júl. 22. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem értem a kérdésedet.Vidd el szervizbe.
2012. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szépen sétálj be, és mond meg, hogy leejtetted, majd tedd hozzá, természetesen kifizeted a költségeket. Előre szólok, ne hagyd otthon a pénztárcádat...
2012. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!