Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 20k körül érintőképernyős...

20k körül érintőképernyős telefon?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni, olyan 20 max 22 körül, nem fontos, hogy androidos legyen, csak az, hogy:

min. 2 mp kamera

új, boltba és nem neten lehessen megvenni

és érintőképernyős legyen

még annyi hogy ne ilyen kínai sohanemhallottmárkája legyen


Köszi?!


2012. júl. 22. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

20k-ért nem kapsz semmi jót!

huawei 858 smart max de elég lassú játékok akadnak

2012. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

samsung star 2-t néztem ki 18ért. ja meg 5230 de az uncsi

és azon kívül valami más?

2012. júl. 22. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
még mindig jobb amit én ajánlottam! az s5230 (star) az gyász ahogy van a 2.verzója a star 2 az is szint ugy!
2012. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg szolgáltatónál akarod? Ha igen, melyiknél?

Egyébként igaza van az előttem válaszólónak, a Samsung Star szériára tényleg eléggé lassú, hogy mást ne mondjak...

Egyénként eddig a Sony Ericsson Yendo jutott eszembe, de ennyiért tényleg ne várj sokat..

Használtan nem akarsz?

2012. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
használtan nem, szolgáltató a legkevesebb gond, yendonak nem tetszik a kinézete (tudom jó meg minden, de nekem nem jött be)
2012. júl. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!