Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik értelmes teló 70...

Létezik értelmes teló 70 körül használtan?

Figyelt kérdés

Telót szeretnék venni kb ennyiből, de nem találok normálisat.

Néztem a Sensation-t, de annak nem vagyok elájulva a sebességétől a régi DHD-mhez képest. Aztán a Galaxy S2-t, de azon meg ott a Touchwiz meg a gagyi minőség. Aztán a szifonnak túl kicsi a kijelzője. SE-ből az Xperia S a minimum, ami szóbajöhet, az meg drága. Most tényleg reménytelen ennyiért telefont venni?


2012. júl. 22. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy ennyiért nagyon sok, csak provokálsz.
2012. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rootolt Sensation Custom Rommal?Nyilván gyorsabb lesz.


Androidos berkekben több értelmeset nem találok.SG család kilőve általad, az Xperia család kilőve általad S alatt, szóval konkrétan az egész Xperia család, iPhone úgyszintén.

LG felejtős a szar ROM miatt.Esetleg itt van ez:


[link]


Habár a DHD-hez képest nem egy komoly előrelépés.

2012. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a Sensation jó lenne. 1,2GHz Dual Core annyira nem rossz végülis. A DHD alatt pedig nem tudom mire gondolsz de ha a Desire HD-ra na annál gyorsabb a Sensation.
2012. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az Atrix egész jó, de csak 4 inches és a blur nem nagyon tetszik. A Sensation azért nem jó, mert alig gyorsabb, mint a régi Desire HD-m. Böngészésben szinte semennyire sem gyorsabb, sőt design terén sem szimpatikus. A Galaxy S2 lenne jó sebesség tekintetében. Szerintem várok még egy kicsit, mert a mostani felhozatal nem a legjobb.
2012. júl. 22. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!