Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud esetleg valami...

Valaki tud esetleg valami hírt az iPhone 6-ról?

Figyelt kérdés
Annyit tudok, hogy októberben várható!

2012. júl. 23. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
iPhone 6? Még az 5 se jelent meg.
2012. júl. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Októberbe semmilyen iPhone 6 sem fog megjelenni max csak az iPhone 5.
2012. júl. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tévedés de volt az iphone 4, utána lett az iphone 4s, ami ötödik generációs (azaz iphone 5) és most a hat jön októberben! Olvassatok utána, de aztán lehet én tévedek!
2012. júl. 23. 00:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a 6-ik modell lesz 2, 3, 3GS, 4, 4S után, ettől függetlenül még mindig iPhone 5-nek nevezik és így is fog kijönni a piacra.
2012. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2, 3 után lemaradt a G, mielőtt bárki beszólna érte. :D
2012. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát oké :) én nem vagyok szakértő ezt olvastam valahol lehet akkor ott arra utaltak, hogy hányadik széria
2012. júl. 23. 00:16
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak akarok telefont venni, végre egy normálisat és informálódni akarok!
2012. júl. 23. 00:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát akkora hatalmas ugrásra nem kell most számítani az appletől, hogy ha találsz jó áron 4-et akkro ne vedd meg inkább hanem várj.


A windows phone8 viszont nagyon ígéretesnek tűnik és az is októberre várható. Csak néhány apróság ami nekem megragadta fantáziám: Végre olyan multitask amit használni is lehet valamire (nem csak egy látványos képernyőeffektus. A megnyitott alkalmazások között műveletek végezhetők).

Jól használható, gyors ékezetes gépelés (az ere tappintva és az ujjad azonnal felfelé mozgatva kapod az é-t. Az o-ból generálhatod ó,ö,ő betűket egy egy más irányba mozdítva az ujjad).

Fix hardverminimum amint biztosan akadás nélkül fut.

Teljes összhang az asztali, tablet és konzolos rendszerekkel (gondolom amik ugyanezen rendszerek lesznek)

A microSD kártya támogatás.

Esetleg még a végén USB OTG-t is kap... á. Ez már már túl tökéletes.


Kb ennyi röviden amit ha így hoznak tarolni fognak vele.

2012. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tényleg nagyon jónak hangzik! Egyáltalán nem vagyok iphone párti, tény hogy tetszik, de még soha sem volt nekem és az elismert márka miatt ő van a kérdésemben! Sajnos le vagyok maradva telekommunikáció téren. Annyit tudok, hogy szeretnék kb karácsonyig venni magamnak egy többfunkciós okos telefont és bármilyen tanács jól jön!
2012. júl. 23. 10:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Android? Vegyél egy ellenálló android készüléket (Motorola Defy+, Sony Xperia GO vagy Acros) ezeknek nem gond ha leejted, vizes lesz vagy poros. És az áruk sem olyan vészes.


A WP8 at is megfontolnám tényleg azért amiket írtam.

2012. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!