Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilom rendszeresen nem...

A mobilom rendszeresen nem játsza le a netről (a mobilon keresztül általában wifivel) letöltött mp4 videókat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezt a hibaüzenetet kapom: "hang vagy videó fájl nem játszható le fájl lejátszása részlegesen" és csak a hang indul el. Nincs valami program vagy valami, ami megoldaná ezt a problémát?

2012. júl. 23. 01:24
 1/8 A kérdező kommentje:
jah a telefon: Nokia C600 symbian op rendszerrel
2012. júl. 23. 01:25
 2/8 anonim ***** válasza:
nézd meg a telefon paraméterei között, hogy milyen videofájlokat támogat, és számitógépen konvertáld át őket - vagy tölts le másik videolejátszót is a mobilodra
2012. júl. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudsz vmi jó lejátszót ajánlani mobilra?
2012. júl. 23. 14:33
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyém androidos. de a számítógépen az any video convertert használom, mert a mobil nálam se játszik le néhány youtube videot, hiába van több videolejátszó rajta
2012. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
konvertálásra én is anyt használo gépen... csak a problémám az az h amit telfonnal töltök le vagy akarok megnézni telón azt nem játsza le egyiket se (kivéve mobil youtube). Azért kérdeztem h nincs-e vmi flahplayer vagy lejátszó telóra ami ezt emgoldaná. :s
2012. júl. 24. 02:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Én androidos vagyok, több lejátszót is kipróbáltam a play-ból, de egy vált be, az MX videoplayer, igaz, többször kellett kodekeket frissiteni, és még igy se játszik le mindent. Konvertálni szoktam a PC-n
2012. júl. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oska köszi megnézem
2012. júl. 25. 20:33
 8/8 ilcsike89 válasza:
nem jáca le ha túlnagy a felbontása márpedig az általában 480*320 nát tuti nagyobb vagy kimondott telefonra való videót tölts le vagy konvertáld gépen én youtube hoz volt egy videó letöltő progim ami sd mp4 ben töltötte le ami ment a telomon
2012. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!