Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy mini, mit csináljak?

Korne95 kérdése:

Galaxy mini, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap megcsináltam ezt: [link] , hogy feltudjam húzni a processzort, meg is csináltam mindent de amikor be akarom kapcsolni a telefont lefagy a samsung feliratnál.


A linken van hogy hogy lehet visszaállítani, megcsináltam de most se jó. -.- Valaki HELP, hogy mit csináljak


2012. júl. 23. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség ~.~"

Amiért valamit ügyködsz a telefonodon, attól nem lesz egy fizikai alkatrész órajele nagyobb.

Úgy képzeld el, hogy megcsinálod amit ott ír, de hogy igaz is legyen, akkor ki kellene cserélni a processzort a telefonodból..

Csatlakoztasd a géphez, és reset alapbeállítás..

2012. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Miért lenne hülyeség?

A Snapdragon processzoroknak van egy alapjáraton 200 MH-z es órajelfrekvencia tartománya, amin benül biztonságosan húzható, mert gond nélkül leadja a frekvenciát.


A Miniben lévő 7227-es gyárilag 600 MHz, 800ig simán lehet húzni gond nélkül.Ezt a Gio-ban meg az Ace-ben a Samu megcsinálja a gyárban.


Ettől felfelé van az OC, azaz Over Clocking.


Kérdező: Odinnal flasheld vissza a gyári kernelt, vagy rakd újra a gyári romot.De lehet, hogy elég egy hard reset is, hogy ne fagyjon be a bootnál.

2012. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!