Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem ismeri fel a telefon a...

Sixty0320 kérdése:

Nem ismeri fel a telefon a gépet vagy a gép a telefont nem tudom vki ebben segitsen h mit lehetne vele kezdeni!?

Figyelt kérdés
samsung galaxy ace telefont ha rádugom a gépre csak annyi h elkezdi tölteni de se a telefon nem érzékeli se a gép és már több gépen, kábelel kiprobáltam mit lehetne vele csinálni???

2012. júl. 23. 18:09
 1/3 anonim válasza:
Szedj le egy Samsung Kiest . Nekem is volt ilyen problémám de már jó. Itt letöltheted : [link]
2012. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt, amit az első mondott, másrészt pedig nézd meg a telefon kapcsolódási módját a beállításokban. Ha MTP módban van alapértelmezetten, akkor állítsd át MSc-re, valamint kapcsold be az automatikus kapcsolódást, így a gép tudja majd külső meghajtóként kezelni a telefont.
2012. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi. és ezt az mtp és msc-t hol találom a beállításokban mert nem találom...?
2012. júl. 24. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!