Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szívta le a kártyámról...

Miért szívta le a kártyámról a pénzt az új androidos telóm? Samsung Galaxy Ace-mről 5 perc alatt elment 1500 Ft. Miért? Valami magyarázat?

Figyelt kérdés
Új vagyok az android felhasználók körében, ez az első androidos készülékem (Galaxy Ace) és nemrégiben történt velem, hogy feltöltöttem a kártyám egyenlegét lényegében csak azért, hogy ingyen facebookozhassak (mint így kiderült T-s vagyok). Ki is próbáltam, sikeresen felmentem a facebook ingyenes oldalára, tökéletesen ment, majd a kilépést követően megnéztem az egyenlegemet és semmit sem változott. Kikapcsoltam a telefont majd vissza, és rá 2 percre jött 1 sms a szolgáltatótól hogy egyenlegem 300 Ft alá csökkent. Erre rá (kb 30 másodpercre) jött még egy, hogy egyenlegem 15 Ft alá csökkent. Akkor nézem 0 Ft van rajta! Nem tudom, hogy mi lehet a probléma, miért szívta le a pénzemet, vagy hogy mi szívta le! A feltöltés előtt még tettem rá alkalmazásokat. Van aki azt mondja hogy a szolgáltató csinálta. Van aki azt mondta hogy biztos az alkalmazások frissítései. Nem tudom, hogy mi lehet az ok! Ha a frissítések voltak akkor van valami progi amivel ezt megtudom akadályozni? Vagy van valami ötletetek erre az egész szitura? Azóta még nem töltöttem fel újból az egyenlegem mert nem akarok ismét így járni! :/

2012. júl. 24. 01:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

"(mint így kiderült T-s vagyok"


He? Amikor megvetted ezt a túlárazott xart, nem tudtad melyik szolgáltatónaál vetted, vagy mi a tök?


Azért szívta le mert te is faxán bedőltél az ingyenes faxbook-nak...


A faxbook az ingyenes, csak arról a t baxik szólni, hogy miközben ezt használod egy androidos teló eközben használja a netet ami már nem ingyenes.


Vagy előfizetsz minimum a gonet s díjcsomagra (megrendelés + GONETS a 1430 sms-ben) vagy fizess, mint a katonatiszt...

2012. júl. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
bnőm -mel is ez történt (galaxy ace -es).. a teló magától letölt frissítéseket amint van pénz és elérhető wifi -je.. azt hiszem vhol a beállításoknál át lehet állítani..
2012. júl. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Alaque válasza:
Ha a fészbúk lett volna, akkor nem 2 perccel utána veszi le a pénzt, hanem egyből. Bizony, alkalmazásfrissítés. Én is cumiztam már be badás telefonommal, amikor nem volt wi-fi, és rányomtam az időjárásvidzset frissítésére reflexből. De az csak száz forintot vett le (de hogy minek). Ki kell iktatni a 3G-t a francba, megoldódik minden gond.
2012. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Ki kell iktatni a 3G-t a francba, megoldódik minden gond."


Ha nem lenne havi 600 ft-ért a Gonet S díjcsomag...

2012. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
990 Ft-ért kapsz 500 megát! GonetL az első 2 hónapban akciós. Kikapcsolni a 3g-t? Akkor minek ilyen teló? Kérdező kapcsolj be egy netcsomagot és a pénzed stabíl marad. Ha a megák elfogytak meg belassúl, nem von le semmit!
2012. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az csak az első 2 hónapban 990 ft, utána már 2000.
2012. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Irtam, hogy az első 2 hónapban :) Élelmesnek kell lenni, mindig az akciósat kell bekapcsolni. :)
2012. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nos hát nem magamnak írtam ki hogy "így kiderült T-s vagyok" hanem azoknak akik netán azt megakarták volna kérdezni hogy melyik szolgáltatóról van szó! Kicsit előrébb gondolkoztam!


Am meg nem akarok havidíjakat fizetni! teljesen ingyen szándékozom suliidőben csak a facet használni. De mivel bevezették az új rendeleteket így csak akkor tudok ha van minimum 15 Ft a kártyámon. A 3G-t azt hol tudom kikapcsolni az Ace-ban? Régebbi telókban tudtan. de ebben még nem találtam meg!

2012. júl. 24. 11:23
 9/17 anonim ***** válasza:

Küld el a +netstart szót a 1430-ra ez teljesen ingyenes internetcsomag ez kell ahhoz, hogy használhasd a zero facet. Ha az egyenleged 0ft akkor is tudsz facelni.

Ird be a keresőbe,hogy 0.facebook.com és mentsd el könyvjelzőnek! Ha a 3g-t kikapcsolod facelni sem tudsz. Inkább kapcsold ki az adatforgalmat a háttérben.

2012. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
a +netstart az nekem már aktiválva van és így ha 0 forint van rajta akkor már nem tudok ngyen facezni. ez az új rendelet amit kb 2 hónapja hoztak be! :/ minimum 15 forintnak kell lenni! A háttérbeli adatforgalmat kikapcsoltam!
2012. júl. 24. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!