Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e hátulütője a külföldről...

Van-e hátulütője a külföldről való - olcsóbb - vásárlásnak?

Figyelt kérdés
Iphone-t szeretnék venni, csak nem tudom mennyire rizikós.

2012. júl. 24. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan veszed.
2012. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, ha én konkrétan az Apple-től rendelem meg?
2012. júl. 25. 00:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a magyar Apple Storba veszed meg akkor az a legbiztonságosabb.
2012. júl. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az drágább.. és pont ezt szeretném elkerülni.
2012. júl. 25. 01:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Külföldi Apple Storeból át fognak irányítani a magyarba. Amazon-on nézegess. Onnan szállítanak ide is.
2012. júl. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam és nem irányít át, tény hogy néha "magától átáll" de meglehet oldani, hogy ott maradjak és onnan rendeljek. Itthon nevetségesen drága... Esetleg van itt valaki olyan, aki már rendelt???
2012. júl. 25. 01:15
 7/8 anonim válasza:
Szerintem elég rizikós, mert ha mondjuk elromlik, vagy lesz valami baja, akkor hova viszed? Nem hinném, hogy rögtön rohannál vele Amerikába vagy bárhova, hogy megjavítsák.
2012. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100X lerágott csont. Külfoldi apple oldalról NEM tudsz rendelni, csak és kizárólag az apple.hu ról.
2012. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!