Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Garancia, cserére jogosító...

Garancia, cserére jogosító utalvány?

Figyelt kérdés
Tavaly vásároltam egy LG GS290-es készüléket a T-Mobilenál. Háromszor romlott el, mindig ugyanaz volt a probléma. Mivel van rá garancia az LG kiküld nekem egy cserére jogosító utalványt. A telefonban a hölgy azt mondta, ezzel kicserélhetem egy ugyanolyan készülékre a hibásat. Ha az adott típust már nem árusítják, akkor pedig hasonló funkciójút, itt nem árbani megegyezésről beszélünk. Ha nem felelne meg, akkor bármilyen más márkájú készüléket választhatok ráfizetéssel. Én pedig csak néztem. Valószínűtlennek tartom, hogy az anno 17 ezer ft-ért vásárolt készülékemért kapni fogok egy 35 ezres telefont. Hogy is van ez akkor?

2012. júl. 26. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ne kaphatnál? Kifizeted a különbséget az árban.
2012. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem a hölgy úgy mondta, hogy hasonló funkciójút kaphatok, itt nem az árat fogják nézni. Ha nincs akkor ráfizethetek bármely más márkájú készülékre!
2012. júl. 26. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!