Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy x10 mini pro-m....

Van egy x10 mini pro-m. Töltöttem le hozzá egy fájlkezelőt, astro file manegert. Rá raktam a telóra, de sehol nincs. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amit letöltöttem az egy apk. fájl típus, már előtte is próbálta ilyen fájltípust rakni a telóra de azokat se találom... Ha rá dugom a gépre minden meg van, de ha a telcsiben keresem ezek nincsenek sehol...
2012. júl. 27. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ott van ahova másoltad őket. Csak ahhoz, hogy hozzáférj az sd kártya teljese tartalmához kellene egy fájlkezelő. De te azt is csak úgy felmásoltad a kártyára. Gondolom belátod, hogy ez így nem fog menni.

Menj fel a Marketre és telepíts onnan egy fájlkezelőt.

2012. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van benne valami :D Köszi :)
2012. júl. 27. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!