Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri 1000...

Szerintetek megéri 1000 forintos netet venni telefonra? Nem lassú az egy kicsit?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek olyan van, azt mondta jó csak belassul néha de ennyi.

De perceket várt mire betöltött egy videó,

-

Szóval mennyi az árban ami viszonylag elfogadható netezni naponta e-maileket nézni youtubeot meg ilyesmi?


T-mobile érdekelne.



2012. júl. 27. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor lassul be, ha elfogy a 100 mega.
2012. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 1000 Ft-os. mobiltelefonos internet elsősorban levelezésre, szöveges információk böngészésére jó. Kép- és hangletöltése nagyon lassú. Ha eléred az előfizetett adatmennyiséget, a szolgáltató tájékoztatása szerint lelassul. Nekem volt, csak szövegekre használtam (a többi alkalmazást csak próbaképpen néztem meg), arra nagyon jó volt. Facebook, iwiw, youtube stb. szerintem lassú.
2012. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan gyors az 1000 ft-os is, mint a 600 ft-os és a 10 ezres...
2012. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és persze a hálózati lefedettségtől is függ... van ahol még csak EDGE van és nincs HSDPA
2012. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elméleti sebesség ugyanolyan. A felhasználható adatmennyiség változik. 100 mega nem kevés napi Youtube-ozásra?
2012. júl. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!