Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a samsung...

Mi a véleményetek a samsung telefonokról?

Figyelt kérdés
Nekem samsungom van (galaxy s+) és nagyon meg vagyok vele elégedve! Sokak viszont nagyon negatívan vélekednek a samsungokról. Neked mi a véleményed?
2012. júl. 27. 23:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Galaxy S3-am van, nekem tokeletes.
2012. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nekem samsung E1360B telefonom van:D
2012. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Felháborít amikor pl. a sgs+-t Alcatel-el hasonlítgatják!

És még azt is kijelentik, hogy jobb nála az Alcatel.. O.o

Ez csak egy példa.

2012. júl. 27. 23:30
 4/18 kisvuk29 ***** válasza:
Tarthattok hülyének,de én Xperia párti vagyok.A samsung hibája szerintem,hogy két telefon típusuk van olcsóbb sok kompromisszummal vagy töéletes drágán.
2012. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tartunk hülyének, kinek mi válik be azt szereti, ez így helyes. Viszont sokan lealacsonyítják a samsung nevet, nincsenek tisztába azzal, hogy a minőséget meg kell fizetni..folytak itt olyan beszélgetések a samsungról, hogy csak pislogtam, nagyon lefikázták, kukába hajításról és ilyesmikről beszéltek, mert neki nem tetszik az amuled pl. Ezért is tettem fel a kérdést.
2012. júl. 28. 00:16
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

1. AmOled. A hibája: túlszaturáltak a színek, emiatt nem színhű.Sajnos az S+-odban előbb utóbb a kék pixelek fakulni fognak, vagy már kifakultak, illetve kiéghet.Ez van, gyártástechnológiai hiba.A másik: baromira nagy a rasztertáv a subpixelek között ezért "pixeles/szőrös" a kép.Főleg 4"+ méret esetén 800x480 felbontással...pont, mint az S+ban.A fehér sem igazi fehér, egy SLCD, vagy egy IPS kijelző mellé téve sárgás lesz.

2.Megfizetni a minőséget?Hol?Mit?A minőség egy 200 ezres S3-on a bazári műanyagnál kezdődik és végződik?Vagy a többi galaxy telónál?Érdekes, az iPhone ennyiért alut és üveget használ, a HTC meg alumíniumot egy 30-40 ezres telónál is.Fura, mi?

3. S+ vs. OT-995 Hardveresen full ugyanaz.Ugyanaz a SOC; ugyanaz a cpu, ugyanazon az órajelen, ugyanaz a GPU, ugyanaz a teljesítmény, csak az OT 995-be került egy led villanó, egy micro hdmi csatlakozó, és ICS frissítés a nyár végére, mindezt egy 15-20 ezerrel olcsóbban, mint az S+, és valahogy az anyagminőség is jobb lett.Interesting...


Félre ne érts, nem az S+-odat szólom le, és más sem szólná le, ha az Ace-t nem 50-ért árulnák, hanem 25-ért, mint a huawei y200-at, ami kapott egy ips kijelzőt, és egy jóval erősebb hardvert, vagy épp az S+-t sem 60-80 között árulnák, hanem annyiért, mint az OT-995-öt.Érted már?

A fő probléma ott van, hogy van olcsóbban jobb.Nem értem miért fáj ezt minden Samsung fannak belátni...legyen fan akárki, de ne úgy, hogy nincs tisztában azzal, amit állít, vagy éppenséggel nem fogadja el, hogy van jobb, olcsóbban.


Kérdező, végszóként mellétennék még annyit, hogy vállald fel a neved itt gyk-n, és ha annyira jó a Samsung, akkor segíts minden y/mini/gio/ace tulajnak, aki hardveres, szoftveres hibával jön ide tanácsért, vagy épp inkompatibilitási problémával küszködik a flash-sel, vagy néhány appal, esetleg nem érti, hogy miért csak 2.3.6 van maximum a telójára hivatalosan, holott mindenki azt ajánlotta neki az adott árkategóriában.Függetlenül attól, hogy pár gyártó olcsóbban, jobbat kínál, és nem lettek volna ilyen gondjai.

Megnézheted, ha nem is minden nap, de minden második nap tuti idetéved 2-3 ilyen pórul járt és/vagy letört delikvens.


Ennyi a véleményem, mindenféle rosszindulat nélkül.

2012. júl. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

"Kérdező, végszóként mellétennék még annyit, hogy vállald fel a neved itt gyk-n, és ha annyira jó a Samsung, akkor segíts minden y/mini/gio/ace tulajnak, aki hardveres, szoftveres hibával jön ide tanácsért, vagy épp inkompatibilitási problémával küszködik a flash-sel, vagy néhány appal, esetleg nem érti, hogy miért csak 2.3.6 van maximum a telójára hivatalosan, holott mindenki azt ajánlotta neki az adott árkategóriában.Függetlenül attól, hogy pár gyártó olcsóbban, jobbat kínál, és nem lettek volna ilyen gondjai."


Na arra várhatsz egy ideig...


Ezek a faxok beregeltek ide tonnaszám az utóbbi időben, mert csak azt látják, hogy a samsung galaxy "az istent" sokan nem ajánlják...


A problémákat meg majd megoldják mások pl. én:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Gondolom ezeknek a faxoknak fingjuk sincs ilyenekhez, de a válaszok lepontozása az qrvára megy nekik...

2012. júl. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
De gondolom a kategória toplista élén 91621 néven nem véletlenül te vagy az első és én a második...
2012. júl. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is Galaxy Ace-t vettem, szeretem is, kihozom belőle azt amit tud, ha már ilyenem van. Viszont nem fogok róla dicshimnuszt zengeni, mikor látom, ha kicsit várok és alcatel OT-992-öt vettem volna ugyanannyiért, kétszer olyan jó telóm lenne. Az ALcatelről miért kellett olyan lekicsinylően beszélni? Mindég is a legjob bár/érték arányú volt, most vettem a gyerekeknek alcatel OT-818 (nem okos) telót 12 ezerért kártyástól, érintőképernyős, 50 MB RAM, 2 MP fényképező, facebook, böngésző, zene, mp3, java játékok jól futnak, és még szép is, kinéz egy 30-40 ezres telónak. Hol is van a Samsung megfelelője ilyen árban? (Nem aranyárban).
2012. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Bocs, OT-992 helyett OT-995-re gondoltam. :-)
2012. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!