Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia ray?...

Sony ericsson xperia ray? Milyen készülék? Megéri?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatokat kérnék.

2012. júl. 28. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég jó kis telefon, nem egy csúcskategóriás telefon az egy magos procija miatt, de ha nem akarsz minden fullos alkalmazással játszani, akkor az 1GHz is bőven elég. Viszont hallottam olyat, hogy aki rárakta az Ice Cream Sandwich frisítést, annak bebugosodott a telefonja, de nem csak RAY esetében, hanem a többi Sony (Ericsson) telefon is.
2012. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen tudok az ICS "járványról" de csak 2.3.7-es androiddal szeretném használni és majd később Jelly Bean-nel
2012. júl. 29. 06:50
 3/6 anonim ***** válasza:
A Jelly Bean nem hiszem hogy jönne rá. Ha mégis, csak még nagyobb "gépigénye" lesz és még jobban fog akadni.
2012. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz telefon, igaz, hogy csak 1 magos, de a legtöbb dologra lehet használni.
2012. júl. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hat en most pont ilyen telorol irok, jo telefon. Vannak hibai, de ugy alapbol egy nagyon jo telefon.. :)
2012. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hello én már vagy 20 videót néztem róla és a véleményem az hogy a kamerája elég jó a 720p-s videó miatt de a fényképezőnek nem ajánlom. A szoftver kitűnő nem akad nincs vele semmi baj (2.3). méret pont megfelelő. Alkalmazások terén se sz@r visz egy csomó jó gémet. igazából nem találtam negatívumot sokkal jobb ár/érték arányban a samsung-nál. de most már szerintem érdemesebb befektetni egy két magos vasba mert árban nincs nagy eltérés de ha előre látóan gondolkodsz akkor be ugrik hogy pl mekkora gépigénye lessz az android 6.0-nak
2012. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!