Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Xperia Pro...

Sony Ericsson Xperia Pro (mk16i) Vs. Sony Sola?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni, melyik éri meg jobban az árát?
2012. júl. 28. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Xperia sola sokkal jobb, már csak a dupla magos proci miatt is...
2012. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy mag 1GHz, teljes kiosztású qwerty billentyűzet, 8 MP-s kamera, EXMOR-R, nagyobb kijelző

Vagy

Két mag 1Ghz, 5MP-s kamera, kisebb kijelző, floating touch (nem kell hozzáérni a kijelzőhöz, ez weboldalak böngészésénél lehet hasznos)


Igazából ez a de döntésed, hogy melyiket szeretnéd jobban, de ha engem kérdezel szerintem nem éri meg két mag, és a floating touch miatt a Solát venni. Én az Xperia Pro-t venném.

2012. júl. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Xperia sola sokkal jobb, mint az xperia pro.
2012. júl. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek ugyan akkora a kijelzője 3.7" -,-
2012. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta hogy nem ugyanakkor?? Jaj de buta vagy.


Sola sokkal értelmesebb.. 8megapixel hova? qwerty minek? feleslegesek.. 2 magnak több értelme van..

2012. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy Sola.
2012. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mind ha a második azt írta volna,hogy "nagyobb kijelző".Melyiknek?Szerintem inkább te vagy a buta,hogy ezt írtad!
2012. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8 megapixel kifejezetten jó....nem értem hogy mi abban a felesleges o.O bár én egy 24 megapixeles Nikonnal fotózok, ahhoz képest ez semmi, de legalább mindig a zsebemben lehet.

A qwerty pedig fasza, gyorsabb vele, és nem kell a képernyőre tapadni, ha az embernek ráált a keze

2013. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!