Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telón (samsung...

Androidos telón (samsung galaxy Ace) hogy működik a facebook?

Figyelt kérdés
telepítve van, vagy nekem kell rátölteni? És az ingyen face tényleg ingyen van? Vagy hogy?

2012. júl. 29. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem telepítve van. Nekem Xperiám van. Nekem telepítve volt. De ah nem akkor : android market---->facebook for android aztán letöltöd :D

Hát ingyen face (illetve nem kell érte fizetni hogyha használod vagy letöltöd) de csak internettel működik :S

a régi (nem androidos telómon) a 0.facebook.hu volt az amihez nem kellett net. De itt androidos telón nem yitja meg : \ (net nélkül) szóval az a lényeg hogy net kell hozzá , de ingyenes :3

Remélem tudtam segíteni ^^ :)

2012. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
csak wifi-vel szerintem..
2012. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
(előző vagyok) wifivel minden ingyenes
2012. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

droidos telón is ingyenes a face, csak->


-Kell egy netcsomag

-Be kell állítani a szolgáltató apn beálításait(ez nyilván a T-mobile-é)

-Legalább 15 FT kell az egyenlegen

-Engedélyezni kell az adatforgalmat(ekkor minden más szinkronizált alkalmazás(gmail, időjárás, részvények, akármi más zabálhatja a netet, érdemes ezeket letiltani, vagy manuálisra állítani, vagy a frissítési intervallumot csökkenteni az óránkéntiról 12 órásra, vagy napira, stb.)


-WiFi-vel minden ingyenes, ahogy előttem mondta a hsz.


-Gyárilag telepítve van a fb kliens minden droidos telón, de ez adatforgalommal jár, ezért fizetni kell.

-A 0.face-t csak a gyári böngészőből, vagy egy olyan böngészőből lehet elérni, ami nem az Opera/Opera mini.

2012. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!