Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugye az olimpia hivatalos...

Ugye az olimpia hivatalos mobil tamogatoja a Samsung Galaxy SIII,?

Figyelt kérdés
es ilyen telefont kap minden sportolo, az olimpia vegen ezeket vissza kell szolgaltassak? vagy megmarad nekik? es mit csinalnak annyi teloval?, valyon olcson eladjak?
2012. júl. 30. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

1. vaJon...

2.Ha nem is kapják meg, nyilván a havi fizetésük 1 heti részéből meg tudják venni.

3.Nem a telefon a fő szponzor, hanem a Samsung, de mivel hatalmas verseny van az eladási mutatókban is, így az S3-at reklámozza a Samu elsősorban.

4.Na vajon mit csinálnának vle a sportolók?Telefonálnak, interneteznek, játszanak unalmas 5 percükben, vagy a wc-n ülve, mint minden más ember...

2012. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy ilyet kapnak. Szerintem az övék marad, a Samsungnak irtózatos reklám, igaz hogy jó sok telefonért cserébe, de nem vágja őket földhöz, sőt iszonyatos eladásokat fognak lebonyolítani. Nekem is S3 van, imádom!:) Állítólag lesz egy olimpai kiadás is, különleges, ötkarikás hátlappal, egyedi háttérképekkel, és videókkal.
2012. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!