Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy ACE GT-S5830i-h...

Samsung Galaxy ACE GT-S5830i-höz létezik Android 4. 0?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt ,mert tönkre ment a régi telefonom és sürgősen vennem kellett egy újat ,mivel nem volt időm utána nézni a dolgoknak apple telefonra meg most nem volt pénzem (amit ismerek ,mert mindig az volt) ,ezért az eladó ajánlására hozzájutottam egy galaxy ace-hez.. Na most a boltban azt mondták ,hogy ehhez már minden frissítés elérhető stb stb. Na most a telefon sima GT-S5830 -hoz valóban viszont ehhez az "új" állítólag már sokkal jobb verzióhoz (erősebb proci stb) nagyon nincs fennt semmi. Ha elérhető bármilyen costum frimware amiről tudtok akkor azt megköszönném ,mert ha nem akkor azthiszem bemegyek a t-mobilehoz és megpróbálom semmissé tenni az előfizetést...

2012. júl. 30. 21:55
 1/6 Cloofer ***** válasza:

A Galaxy Ace, egy rettenetesen rossz telefon az áráért.

Na mindegy.

Amúgy még nincs rá ICS és nem sok reményt is látok rá hogy lesz.

De remélem ismered a Google-t :)


[link]

2012. júl. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a google-t használtam először ide is ritkán írok csak ,ha már tényleg nincs más remény ,mert sok a troll.. Egyébként összesen 6000ft-be került az ace tehát ennyit számomra legalábbis megért . Hívni lehet vele meg fényképezni kb másra nem nagyon kell:)
2012. júl. 31. 02:00
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

akkor meg nem mindegy, hogy van-e rá 4.0? :D

Különben igaza van az elsőnek. 6000 Ft? Ha használtan veszed ennyiért, tuti nem stimmel vele valami. Ha meg újonnan előfizetéssel, akkor meg egy csomót rá is fogsz fizetni:) De te tudod... ebben az árkategóriában vannak jobbak is szerintem. De hogy a kérdésedre válaszoljak: nem fogják rá kidobni az ICS-t.

2012. júl. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz rá soha ICS, ilyen telefont ne vegyél még 0Ft-ért se.
2012. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz rá ICS, és mondjuk én csak azért fogadnám el 6k-ért, hogy eladhassam valamelyik samsung fannak 50k-ért.:)
2012. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kisvuk29 ***** válasza:
Ace-ből csak egy volt nem tudom milyen újabb verzió.Esetleg ace 2?Vagy Ace plus?
2012. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!