Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy Samsung Galaxy s3?

HTC One X vagy Samsung Galaxy s3?

Figyelt kérdés
A kérdést azért teszem fel, mert nagyon nehéz a döntés, hiszen a 2 telefon hasonló kategória. Az s3 egy nagy tudással rendelkező készülék, szemmozgást követő rendszerrel meg egy jól kialakított androiddal, viszont egy elég műanyag cuccot + elég tuccattelót kapunk, a One X pedig egy kicsit korlátozottabb (pl. nincs hdmi kimenet), viszont amikor a kezembe veszem azt érzem, hogy minőséget tartok. Tehát mi a véleményetek? (esetleg némi magyarázat is jó lenne) A válaszokat köszönöm előre is.

2012. júl. 30. 22:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
HOX. Jobb anyaghasználat, tegra játékok, sense 4.0, jobb képernyő. De egyébként vannak még ilyen kérdések ezen az oldalon, azokat is nézd meg.
2012. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
Szia. Én galaxy s 3 vettem és nem bántam meg..nagyon nem. Lehethogy eza én véleményem de nem bánom hogy műanyag. Mindeképpen fehéret szerettem volna és azt is vettem one x ben, de 1 hét után túl adtam rajta. Nekem mindig fekete lett és csak vizes lemosás után ment le, persze ami meg nem tetszett az a sense.. Utánna megvettem a szépséges gs3...egyszerűen imádom. Ha van annyid hogy megtudod venni (mert sajna nem olcsó) akkor nem habozz!! Oltári telefon!!
2012. júl. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
én alapból a One Xet néztem jobban, de el kezdtem gondolkodni az s3mon és hajlok rá, ezért is tettem fel a kérdést. :) am a kék hogy néz ki? emrt fehéret láttam csk élőbe. :)
2012. júl. 30. 23:08
 4/31 A kérdező kommentje:
egyébként köszi az eddigi válaszokat is. :)
2012. júl. 30. 23:11
 5/31 Cloofer ***** válasza:

A HTC-t vedd mert lényegesen jobb kijelzője van és az anyaghasználat is sokkal jobb.

A Sense felület meg a mobil kongresszus által is megválasztott legjobb felhasználói felület.

Lehet hogy egy icipicit jobb a SGS3 Hardware-e, de a HOX Tegra 3-ja ezt a 4magos félig-meddig ki is használja.

Jelly Bean (Andrdoid 4.1) frissítés biztos, hogy mindkét telefonra jön.

Persze nem azt mondom, hogy a Galaxy S3 nem jó telefon, de egy 180 ezres telefontól nem PenTile Matrix kijelzőt, és nagyon műanyag hatású műanyagot várunk. Kamerába meg szinte semmit sem fejlődött az S2-höz képest.


Én szerintem a HTC-t vedd, de mi csak próbálunk segíteni, a döntés a tiéd. :)

2012. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Cloofer ***** válasza:

Amúgy itt van kép a kék Samsung-ról:

[link]

2012. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
ennyi segítséget, érdemes ide írni, köszönöm továbbra is, viszont msot ott vagyok ahol a part szakad, mert 1-1. :):):)
2012. júl. 30. 23:16
 8/31 anonim ***** válasza:

Én az GS III-at venném. A pentil mátrix kijelzőn már nagyon kell kell keresni a hibákat 300 ppi felett, persze aki nagyon akarja, meglátja őket, de nem rossz az SGS kijelzője egyáltalán. A hardware egyértelműen a legjobb, az olcsó műanyag borítás az egyetlen valós problémája a készüléknek, de az sem olyan vészes, csak nem ezt várnánk egy csúcskészüléktől.

A HTC-n a Sense hajlamos belaggolni egy picit, ráadásul a tegra 3 miatt nagyon melekszik. De a fő dolog ami miatt nem venném meg hogy igencsak gyenge az üzemideje, ha sokat használod, nem biztos h kibírja estig.


De egyébként bármelyiket veszed nem fogsz csalódni. :)

2012. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Hmm... Nézzük:

S3 sokkal szebb képeket készít, gördülékenyebb a rendszere, szerintem a kijelzője is szebb az S3 nak, nem tudom mért istenítik a One X kijelzőjét, csúnya a feketéje, és a fényereje is kisebb. A Samsungban van tekintetfigyelő, ami nem olyan jó, többször is próbáltam, nem mindig reagált. S3 hardvere lehet, hogy papíron erősebb, de nem használja ki teljesen, ellenben a HTC vel, mivel vannak hozzá Tegra játékok. Kinézetben nekem a HTC a nyerő, és tényleg minőséget sugároz.

Én a HTC t venném, mert olcsóbb, szebb, és a Tegra játékok miatt.:D

2012. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

#8


Lehet nem vészes a kijelző, de 150+ ezerért szerintem már nem a "nem vészes" kategóriájú kijelző kéne egy telefonba.

HOX-ban az IPS a lehető legjobb, na ezért már kicsit megértem, ha 150 ezerért adják a telefon.

Anyaghasználat milliószor jobb, Sense is jobb, persze valakinek lehet nem jön be, Tegra játékok miatt is jobb (bár Androidon az ilyen sosem gond, szerintem másnap már minden más telefonon játszható lesz, pláne akkora divattelefonon, mint az SGS3, de az akkor sem hivatalos, és valószínűleg elég szenvedős lesz megoldani).

És ahogy írtad: HTC=minőség, azért ez 6 számjegyű összegnél szerintem fontos.

2012. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!