Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-995 telefonom van....

Csozo kérdése:

Alcatel OT-995 telefonom van. Formázni szeretném a hozzá kapott SD kártyát. Hogy tudom ezt megtenni?

Figyelt kérdés
Sehogy sem sikerül. Hiába választom le a beállításoknál, és megyek a formázásra, újra csatlakoztatja a kártyát, és minden adat rajt van. Próbáltam számítógépen is formázni. Végzett is a formázással, vissza a telefonba, kártyát beolvas minden adat rajt van(!!!). Egyesével is próbáltam törölni minden adatot, az eredmény ugyanaz. Már a hajam tépem, komolyan...:S

2012. júl. 31. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak azok a mappák és fájlok jelennek meg újra amiket a rendszer hoz magának létre?

Mert a saját fájlaidnak meg mappáidnak nem kéne már ott lennie a ha formáztad a kártyát.

2012. júl. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak az alap androidos mappák és fájlok vannak rajta. A 4 GB-os kártyán 188 MB üres hely van. Minden telepített játék, minden zene, fotó, videó fájl, szóval minden rajt van az SD-n.
2012. júl. 31. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Frissíts Androidot, utána már működnie kell.
2012. júl. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A legfrissebb elérhető firmware van rajta, 2.3.6.

Szerintem az SD kártyával van gond. Egy másikat tudtam formázni a telefonnal.

2012. júl. 31. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!